Zabka Polska sp. z o.o. Reviews
Bush_Docta
2.9
Alter Beer Valkiria
Kolor słomkowo-złocisty, piwo opalizujące, a po dodaniu osadu bardzo mętne i nieprzejrzyste jak mleko. Piana ok, czyli w wyglądzie prawowity witbier. Dziwne rzeczy zaczynają się dziać w aromacie. Jest on bardzo pomarańczowo-cytrynowy, intensywny, ale sztuczny, coś jak płyn do mycia naczyń. W tle może kołacze trochę kolendry. Smak jest słodko-kwaskowaty, dość witbirowy, ale na podniebieniu trochę mydlany, co z biegiem czasu zaczyna coraz bardziej przeszkadzać. Goryczka niska, pomarańczowo-ziołowa. Piwo dość pełne w odczuciu, wysycenie średnie. Ogółem, jest to bardzo pomarańczowy, nawet orzeźwiający wit, ale za dużo tu tych sztucznych i mydlanych nut. Na plus pełnia i cena, po wysiłku fizycznym można wypić.
Tuesday, September 27, 2016

micia600
2.7
Alter Beer Valkiria
Piwo barwy złotej, ładnie, równo zmętnione, piana szybko odpada do cieniutkiej warstewki. W aromacie i smaku jest podobnie - sporo kolendry i odrobina cytrusów, ale aromaty sprawiają wrażenie sztucznych, wyraźna w smaku jest nuta mdła (mydlana). Generalnie piwo znośne, tragedii nie ma, ale zdecydowanie jest pole do poprawy.
Tuesday, September 06, 2016

kevnic2008
1.4
Tequiler
Can. Clear golden with a tiny white head. Sweet aroma with tequila. Flavour was sweet with tequila and alcohol.
Sunday, September 04, 2016

kevnic2008
1.3
Miss Raspberry
From the male perspective, the mixed drink than a disaster - it’s sweet, I think, no more! But my wife was thrilled - typically women-mixed drink just!
Sunday, September 04, 2016

Bitek
2.7
Alter Beer Valkiria
Kolendra w aromacie mocna, nieco sztuczna i mydlana. Obecny też bardzo delikatny cytrus. Lekkie, wysoko wysycone.
Saturday, August 27, 2016

Bitek
2.4
Alter Beer Polski Chmiel
Skunks, słód, dość mocna, trochę tępa i zalegająca goryczka. Nic specjalnego, ale da się wypić bez bólu.
Saturday, August 27, 2016

Michael27
1.1
Romper Premium Strong
Aus der Büchse in Polen getrunken (Zabka-Kauf). Nach dem Öffnen riecht es säuerlich-spritig. Ein überflüssiges Bier.
Sunday, August 21, 2016

Bitek
2.7
Alter Beer Koźle Bydlę Pszeniczne
Banan, słód, delikatnie wyczuwalna skórka od chleba, alkohol. Goryczka niska, również alkoholowa. Wysycenie średnie.
Thursday, August 18, 2016

Bitek
2.4
Alter Beer Kristal Weizen
Cech weizenowych niewiele, troszkę gumy balonowej. Dominuje słodowość. Mało wyraziste.
Saturday, August 13, 2016

Palme
2.9
Zacne Wiśniowe
Sampled from a 0.33l bottle. A deeper brown colored one with a foamy yellowish beige head. A ton of almond essence on the nose. Like smelling a fystekake. Really sweet. This is pretty much alpine extract. Big bubbled, above average and an mild oily in the mouth. Really strange but somehow likable both in once. Lots of cherries also lingering. Artificial but not bad. 23.05.2015
Tuesday, August 02, 2016

PKrzysztof
2
Alter Beer Polski Chmiel
Kolor slomkowy, piana slomkowy. Zapach slodowy. Lekki chmiel. Troche pusty. W smaku slod. Jest slodkie, lekko chmielowe. Posmak goryczkowy. Slabe piwo.
Thursday, July 14, 2016

glacier
1.9
Alter Beer Polski Chmiel
Kolor słomkowy. Piana jasna, drobna. Zapach lekko słodawy, słaby. W smaku czuć lekką goryczkę. Przeciętny pils w zielonej butelce.
Monday, July 11, 2016

Estebanik
3.2
Alter Beer Polski Chmiel
Piana dość wysoka, trwała. W aromacie lekki skunks, oprócz tego sporo trawiastych aromatów. W smaku jest lekko slodowe, miodowe, poza tym mocno trawiaste. Zielone klimaty kumuluja się w finiszu i długiej, może nieco za długiej goryczce. Jak na pilsa za trzy złote, to daje rade.
Friday, July 01, 2016

lkowalkowski
3.3
Alter Beer Polski Chmiel
Bardzo dobry polski Pilsner w naprawdę niskiej cenie. Cena do jakość 8/10. Very good Polish Pilsner at a really low price. Price to quality 8/10.
Tuesday, June 28, 2016

Radek Kliber
3.2
Alter Beer Polski Chmiel
Where and how: bottle 500 ml
Aroma: Again, why green bottle? As expected aroma damaged by it. Behinds this you will find pleasant meadow-floral notes of Marynka. Too bad a bout bottle choice.
Appearance :
Top: medium plus sized, sparse lace.
Base: clear golden.
Palate : tad empty, slightly silky, mild diacetyl.
Taste: mellow mid, with OK malt work, Green, bitter twiggy hop notes. Soft coating of diacetyl. Nice hop accented finish.
other notes not bad if not bottle.

Thursday, June 23, 2016

Radek Kliber
2.8
Alter Beer Valkiria
Where and how: bottle 500 ml
Aroma: sweet, soft, very strong notes of bubble gum. Hint of zest and orange peel.
Appearance :
Top: large , coating white cap.
Base: hazy gold.
Palate : pleasant, soft, mild, session like Belgian feel. Smooth, silky coasting, soft carbonation.
Taste: starts nice, but soon becomes too sweet to be enjoyable. Feel a bit artificial as well.

Thursday, June 23, 2016

BeerManiacy
3.5
Alter Beer Valkiria
W zapachu wyraźna pomarańcza, przyjemna. W smaku wyczuwalne nuty pomarańczy oraz delikatna goździkowość. Trochę zbyt słodkie. Goryczka słaba. Jak na swoją cenę, bardzo dobre piwo.
Thursday, June 23, 2016

s00sl
2.2
Alter Beer Polski Chmiel
Quite bad pilsener, too much skunk, too low hop aroma, too low bitterness. Will not buy again.
Monday, June 06, 2016

s00sl
2.7
Alter Beer Valkiria
Generally not so bad, but too artificial in taste and aroma, plus some kind of boring.
Monday, May 30, 2016

kacperred
3
Alter Beer Valkiria
Nie najgorsze, w aromacie sporo kolendry i sztuczności, jakby było sztucznie aromatyzowane. W smaku akcenty plastikowe, jakby do kadzi dorzucili parę worków foliowych. Wytrawne i lekko wodniste, orzeźwiające, nie najgorsze, ale też bez szału.
Sunday, May 29, 2016

ArtificialCyst
1.7
Alter Beer Valkiria
Aroma: Coriander, pepper, plasticky orange note, at the at smells totally like orangeade. Appearance: Cloudy muddy orange body color, head disappears after a while. Taste: Sweet, plasticky, orange Fanta or Mirinda, coriander. Awful. Palate: Carbonation medium-high, finish sweet, body low.
Monday, May 16, 2016

andniz
1.9
Alter Beer Valkiria
Aroma isnt THAT bad. At first there is a strong hit of coriander, after that comes artificial, "plastic" aroma of oranges. Its sweet, with nonexistant bitterness. Has that awful artificial flavor. Awful. And to think i used to enjoy it a year ago.
Thursday, May 12, 2016

Michcio
2.6
Alter Beer Kristal Weizen
Barwa jasnozłota, klarowne, piana biała, dość obfita, jako tako się utrzymuje. W aromacie lekki banan i goździk, umiarkowanie intensywny. W smaku słodowe, trochę nijakie, jest nieco banana i goździka, ale niewiele, kwaskowości też nieco brakuje, daje skojarzenia z lagerem. Wysycenie średnie, trochę za niskie, umiarkowana pijalność, nieco brak ciała, goryczka niska. Brakuje charakteru, co jest nie tylko winą filtracji, ale ogólnie jest nieco "cienkie". Pije się nienajgorzej, aczkolwiek nie ma tu zbytnio nic ciekawego.
Wednesday, May 11, 2016

kokos666
2.4
Alter Beer Valkiria
Weak head, nice colour. Sweet artificial aroma of orange, flowers, parfumes, coriander. Beer is much too sweet, not refreshing. Good price and availability, only for girls.
Tuesday, May 10, 2016

MikeBeermaster
2.8
Alter Beer Koźle Bydlę Pszeniczne
W aromacie dominanta ziemistości z bananowymi estrami i słodowością. Piwo barwy jasno brunatnej wpadającej w błotnistą zawiesistość. Piana ładna, średniopęcherzykowa. W smaku ciężkawe - dużo akcentów ziemisto-słodowych z opiekanymi, jak i goździkami. Wzbudzone wszystko dość uciążliwą alkoholową nutą. Może być.
Saturday, May 07, 2016

PiwnyMarek
3
Zacne Ciemne
Nie jest tak źle. Wygląd słaby, ale reszta nadrabia. W aromacie rodzynki, w smaku podobnie. Jak na tą cenę to jest dobrze.
Saturday, May 07, 2016

wojownik17
3.2
Alter Beer Valkiria
Przyjemne, niezłe piwo, choć z browaru, którego nie cenię. Mętne, z atrakcyjnym osadem. Niewielka zawartosć alkoholu, piana nie za obfita. Dobry stosunek cena/jakość, choć ta stylistyka jakoś nie przemawia.
Monday, May 02, 2016

wojownik17
2.1
Alter Beer Polski Chmiel
Najsłabszy pilsner, jaki dotąd piłem. W dodatku poniekąd podszywka - pod klasyka rewolucji piwnej w Polsce - Rowing Jacka. Barwa bursztynowo-złota, piana niewielka, nieładna. Nisko w sumie chmielone, dość słodowe, a pilsner powinien mieć wyraźniejszą goryczkę.
Monday, May 02, 2016

klu9
3.2
Alter Beer Valkiria
Zapach gumy kulkowej z lat 90-tych, kolendry, dość intensywny, zbyt perfumowany. barwa jasno złota, piana delikatna, pozostaje. W smaku, pomarańcze, kolendra, cukierki, da się wypić.
Sunday, May 01, 2016

PhilosophyGuy
2.7
Alter Beer Valkiria
Aromat: guma balonowa, pieprz, kolendra, pomarańcze. Smak adekwatny. Spoko ja na tę cenę.
Thursday, April 28, 2016

MikeBeermaster
3
Alter Beer Polski Chmiel
W aromacie lekki skunks z chmielową ziołowością i słodową nutą. Piwo barwy bursztynowej z ładnie oblepiającą szkło pianą, która po kilku chwilach ucieka do lekkiej koronki. W smaku lekko sztuczna chmielowa ziołowość ze słodowym apertifem. Może być, choć coś tu jest nie tak.
Monday, April 25, 2016

PhilosophyGuy
2.7
Zacne Wiśniowe
Zaskakująco dobre jak na taką cenę. Duża piana, całkiem szybko opada, ale na końcu tworzy obwolutę wokół kieliszka. Brak lacingu. Aromat wiśniowy, lekko sztuczny + diacetyl. W smaku słodko, wiśniowo i diacetyl. Średnie nagazowanie, brak goryczki, lekko cierpki w posmaku. Da się pić.
Friday, April 22, 2016

PhilosophyGuy
2.6
Zacne Miodowe
Sztuczny miód i trochę słodowości. Nawet da się wypić. Nawet ze smakiem jak na tę cenę.
Wednesday, April 20, 2016

mariuszek
2.8
Alter Beer Polski Chmiel
Green bottle. Some skunk and grassy herbal hops in aroma. Taste is way too sweet. Not malty, but sweet with herbal medium bitter finish.
Tuesday, April 19, 2016

szymonskc
3
Alter Beer Valkiria
Zapach intensywny, kolendra, pomarańcz, lekki banan, troszkę mydlany. Kolor jasnożółty, mętne. Piana średnio obfita, drobnopęcherzykowa, średnio trwała. W smaku dosyć słodkie i pełne jak na styl, intensywna kolendra, cytrusy, w miarę ogrzewania wychodzi mydełko, brakuje kwaskowatości. Goryczka niska, wysycenie średnie.
Thursday, April 14, 2016

baltolomju
1.7
Alter Beer Valkiria
Piwo barwy ciemno słomkowej, piana duża grupopęcherzykowa, momentalnie znika, piwo zmętnione, w aromacie głównie kolendra, zwietrzała pomarańcza i skojarzenia z balonówką, w smaku podobnie, wysycenie duże, goryczka lekka -sztuczna, piwo niby w ramach stylu ale pozostawia nieodparte wrażenie sztuczności jak po wypiciu taniej oranżady z folijki - takiej, jaka była dostępna koło cyrku dawno dawno temu....
Tuesday, April 12, 2016

popiela
2.4
Romper Premium Strong
Aromat s?odowy, nudny, ale nic z?ego si? w nim nie dzieje. W smaku równie? s?odowe, pijalne. Goryczka niska. Piwo ca?kiem solidne, lepsze od jakiegokolwiek innego mocnego jakie pi?em. Odstrasza jedynie etykiet? i z?? s?aw?.
Sunday, April 10, 2016

popiela
2
Zacne Wiśniowe
Niez?a piana. W aromacie ju? czu?, ?e b?dzie ulepkowato, bardzo s?odko. W smaku cukierkowa s?odycz, landrynki wi?niowe.
Sunday, April 10, 2016

jakubwloszcz
2.3
Alter Beer Valkiria
Bardzo jasna, słomkowa barwa, piana szybko opada. W aromacie głównie kolendra i guma do żucia. Smak taki jakiś sztuczny, trochę oranżadowy. Nie ma wiele wspólnego z witbierem.
Saturday, April 09, 2016

pioter
2.1
Alter Beer Valkiria
Kolor: Słomkowy Piana: Duża, ale szybko opada do zera. Nie ma sladu po niej. Zapach: perfumy, guma do żucia owocowa. Zero chmielu. Wysycenie: wysokie Smak: Goryczki zero, uczucie jakby się piło tanią oranżadę.
Thursday, April 07, 2016

bedzinianin06
2.8
Zacne Wiśniowe
Barwa bardzo ciemnego rubinu, klarowne. Piana obfita, ale nietrwała i duże pęcherze. W aromacie wiśniowe, trochę słodkie. Przyjemny aromat. Pewnie sztuczny, ale fajny. W smaku dosyć pełne, mocno nagazowane. Goryczki raczej tutaj nie mamy. W smaku raczej słodkie, wiśniowe, troszkę ciasteczkowe, przypieczona skórka od chleba. Trochę ściągające
Monday, April 04, 2016

bedzinianin06
2.5
Zacne Miodowe
Piana średnia, nietrwała. Piwo ma barwę bardzo ciemnego bursztynu, klarowne. Aromat słodkawy, troszkę kwiatowy, miodowy. W smaku słodkie, karmelowe, miodowe. Nagazowanie średnie. Goryczki raczej nie ma.
Sunday, April 03, 2016

Michcio
3
Alter Beer Koźle Bydlę Pszeniczne
Barwa ciemnożółta, solidne zmętnienie, piana biała, dość obfita, nieco brudzi szkło. W aromacie banany, nieco goździka, nuty tostowe i trochę alkoholu. W smaku dość słodkie, spora pszeniczna podbudowa słodowa, banany, goździk, niewielka tylko kwaskowość, trochę nuty chlebowe i tostowe, nieco opiekane. Balans bardziej w stronę weizena, piwo jest stosunkowo gładkie, ale też alkohol daje o sobie znać, goryczka w kierunku niskiej, wysycenie średnie, treść średnia, pije się nienajgorzej. Gdyby nie alkohol i trochę mało bogaty smak, byłoby naprawdę w porządku.
Friday, March 25, 2016

Michcio
2.8
Alter Beer Polski Chmiel
Barwa złota, klarowne, biała piana, średnioobifta, dość drobna, bez koronkowania. W aromacie słodowe, lekko skunksowe, ziołowa chmielowość. W smaku słodowe, lekko słodkawe, wyczuwalne akcenty chmielowe, ziołowe, ze średnią, minimalnie w kierunku wysokiej goryczką, nieco zalegającą, trawiastą. Wysokie wysycenie, treściwość i pijalność niezła. Chyba najlepsze piwo z zielonej butelki, gdzie rzeczywiście czuć chmiel oraz występuje goryczka. Jest jednak nieco wadliwe i przegazowane. Za tę cenę czemu nie...
Thursday, March 24, 2016

JtanK
0.5
Tequiler
It seems I am the first one to add a rating it, huh? Too bad I happened to be the lab rat, because this... ’product’ is awful. No point describing the details, just stay the hell away. It’s not suitable for human consumption.
Thursday, March 17, 2016

BeerManiacy
2.9
Alter Beer Polski Chmiel
Bardzo słabe, pozostaje nieprzyjemny posmak, zapach niezbyt ciekawy, goryczka zerowa, chmielu nie czuć
Saturday, March 12, 2016

Trolleo
2.7
Zacne Miodowe
Clear red color, small off-white head. Honey aroma, honey and raspberry taste, pretty sweet. Medium body, average carbonation. Okay.
Sunday, March 06, 2016

Grisza77
2.1
Alter Beer Polski Chmiel
Jasnozłote, klarowne piwo o średniej pianie, która dość szybko redukuje się do zera. Aromatu praktycznie nie ma, jak w koncerniaku. W smaku niewiele lepiej, wodniste, lekko słodowe. Goryczka nawet jest, ale jakaś taka sztuczna, chemiczna, mało przyjemna. Ogólnie smakuje i pachnie jak koncerniak, goryczka tylko trochę wyższa, ale za to mało przyjemna, przez co piwo nie jest jakoś szczególnie pijalne.
Friday, March 04, 2016

msbernac
3.1
Alter Beer Valkiria
Bottle Aroma-coriander, orange Appearance-pale, hazy, white foam, Taste-medium sourness, medium sweetness, lightly bitter, Palate-light body, thin feel, lively, long finish, Overall-refreshing
Thursday, March 03, 2016

SensejPL
1.8
Alter Beer Polski Chmiel
Butelka. Jak nietrudno się domyśleć, piwo ma aromat zwany skunksowym ,dzięki swej zielonej butelce. Barwa złota, piana niska ale dośc ładna, drobna. Smak niezbyt przyjemny, dominuje słodowy charakter, goryczka na poziomie zwykłego koncerniaka. Niskie wysycenie, pełnia średnia. Gdzie tu jest chmiel poza tym że na etykiecie i w nazwie? Ciężko to nazwać pilsem.
Friday, February 26, 2016