Browar Grodzisk Bezalkoholowe Mango Ale

overall
92
100
style
Brewed by Browar Grodzisk
Style: Low / No Alcohol Beer - Pale
Grodzisk Wielkopolski, Poland

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 27   MEAN: 3.7/5.0   WEIGHTED AVG: 3.61/5   IBU: 34   EST. CALORIES: 15   ABV: 0.5%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Non-alcoholic ale with 100% pure mango, passion fruit and calamansi pulps. Hopped with Cascade.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
3.6
Harry M (56) - Gdansk, POLAND - JUN 8, 2020
UPDATED: JUN 8, 2020 W aromacie głównie mango. Trochę w tle wyczuwalna marakuja. Soczyście i owocowo. Ciemny żółty kolor, zamglone. Piana trwała, obfita, biała, sredniopęcherzykowa i dobrze się trzyma. Lacing bardzo dobry. Słodkie, czuć owoce. Mocno wyczuwalna pszenica - zarówno w smaku jak i posmaku. Trochę się pojawia goryczka w posmaku oraz kwaśność, lekko drapiąca w gardło. Bardzo czysty profil - niesamowicie pijalne. Bardzo dobre, aktualnie jedne z najlepszych wśród piw bezalkoholowych.

3.8
kalasanty (579) - POLAND - APR 29, 2020
UPDATED: APR 29, 2020 Butelka 0,5 l. Kolor pomarańczowa, mocno zamglone. Piana biała, obfita, średnio gęsta, nietrwała, z piękną koronką. W aromacie dominujące nuty mango, marakui i multiwitaminy, jest też nuta ziołowa pomiędzy majerankiem i bazylią. W smaku półwytrawne, ponownie dominacja mango , marakui, a także cytrusów, podbudowana paluszkową słodowością i skontrowana zestowo-żywiczną goryczką. Finisz chmielowy, w stronę wytrawności, żywiczno-cytrusowy, lekko ściągający. Pełnia niska, ale nie wodnisty cienkusz, wysycenie średnie, goryczka średnio niska do średniej. Nie tak dobre jak bezalkoholowa ipa z Miłosławia, ale niewiele mu do niego brakuje. Ponownie nie czuć za bardzo, że to piwo bezalkoholowe, przypomina trochę umiarkowanie kwaśne owocowe gose bez soli. Domination of tropical fruits, mainly mango and passionfuit, with addition of some herbal notes reminding marjoram and basil in aroma. Taste of mango, citruses, passionfruit with maltiness and hoppy zesty and resinous notes. Light, but not watery, medium carbonation, low to moderate bitterness. Not as great as non alcoholic IPA from this brewery, but nearly as good. Reminds me of not salty fruit gose, probably much better on a warmer day.

3.5
bmorowy (478) - - APR 29, 2020
UPDATED: APR 29, 2020 Barwa pomarańczowa, mocno zamglone, piana bardzo się dziurawi po czym redukuje do wąskiej obwódki. W aromacie multiwitamina i mango, słodkie cytrusy. W smaku owocowe, słodkie, w miarę pełne, wysycenie spore, niestety mocno brzeczkowe. W posmaku słodkie mango schowane za przyjemną grejpfrutową goryczką.

4.1
czlowiekwiadro (2092) - POLAND - APR 29, 2020
UPDATED: APR 29, 2020 zapach bardzo przyjemny, soczysty, owocowy, tropikalny, słodki, mango, marakuja, żywice, dojrzałe brzoskwinie, w tle chmiel i świeże zioła, bardzo soczysty i apetyczny. kolor jasnobursztynowy, wyraźnie, równomiernie zmętniony. piana biała, niezbyt obfita i niespecjalnie trwała. w smaku pełne, treściwe, słodkie, ale w przyjemny sposób, mąka, drożdże, mango, marakuja, brzoskwinia, wszystkie dojrzałe i słodkie, sporo żywicy, świeżych ziół, liści, pestka z moreli, trochę laktozy, słodkie grapefruity gdzieś w tle, lekkie słodkie biszkopty. goryczka umiarkowana, żywiczna, cytrusowa, ale i wnętrze z pestek moreli czy brzoskwiń. w ustach gęste, sycące i pełne. nasycenie umiarkowane

3.6
5eba88 (1140) - Warszawa, POLAND - APR 28, 2020
UPDATED: APR 28, 2020 Wygląd: jasnopomarańczowe, zmętnione, biała drobnopęcherzykowa piana - pozostaje po niej kożuch, niezły lacing Aromat: średnio intensywny, świeżo, mango, chmiel, lekka pomarańcza Smak: średnia pełnia, wyczuwalna słodycz, mango, chmiel, cytrusy, pomarańcza, lekka kwaskowość w tle, lekka mineralność, goryczka średnio niska, nasycenie średnie Data na etykiecie: 28.02.2021

3.1
alteregoo (3394) - Kalisz, POLAND - APR 24, 2020
UPDATED: APR 24, 2020 Piana obfita, dość gruba, średnio trwała. Barwa pomarańczowa, mętna. W aromacie dominuje intensywne mango, w tle odrobina marakui i charakterystyczna nutka calamansi. W ustach półsłodkie, jest (trochę piekące) mango, jest fajna multiwitamina, całość niestety psuje wyraźna brzeczka, słód, mąka... Na szczęście w kontrze zestowa, nisko-średnia goryczka i lekka, cytrusowa kwaskowatość. Wysycenie grube, średnie, nie jest wodniste. Chciałbym spróbować tego piwa w wersji 3-4% ABV, może znikłaby nieznośna brzeczkowość.

3.7
bjorn77 (1611) - Kraków, POLAND - APR 22, 2020
UPDATED: APR 22, 2020 Aromat: intensywne i słodkie owoce tropikalne, głównie mango, też marakuja. Ta lekko cierpka, cytrusowa nuta to pewnie od tego kalamondinu, ale nie wiem bo tego owocu nie znam. Pachnie bardzo przyjemnie, świeżo, intensywnie, bardzo owocowo i naturalnie. Wygląd: ładnie się prezentuje, intensywnie brzoskwiniowo złote, bardzo ładna i wysoka biała piana, zamglone, nieprzejrzyste. Smak: nie za słodkie, sporo cytrusowej cierpkości, delikatna i świeża słodycz owoców tropikalnych, mango na pierwszym planie, marakuja, pomarańcze i mandarynki. Sporo grejpfruta, wyraźnie zaznaczona grejpfrutowa goryczka, nutki żywic. Pijalne i orzeźwiające. Bardzo smaczne. Odczucie: lekkie ale nie ma pustki, gorzkawy, grejpfrutowy finisz. Spore wysycenie. Całość: fajnie owocowe piwo, dobre i naturalne, nie za słodkie, świeże owoce tropikalne. Nie jest to soczek bo całkiem solidna grejpfrutowa goryczka. Sesyjne i orzeźwiające, pijalne, w dobrej cenie i dostępności. Na upały będzie jak znalazł. Mi smakowało, jestem na tak, jak na bezalkoholowe to bardzo dobre.

3.4
PITOPIETHO (851) - POLAND - APR 20, 2020
UPDATED: APR 20, 2020 W aromacie sok pomarańczowy z mango. Trochę też skórki z pomarańczy. W smaku również owocowe, ale pojawia się goryczka. Nasycenie średnie. Mocno czuć znowu skórkę z pomarańczy, mango, kwaśne owoce tropikalne. Trochę zbyt sokowate, ale w sumie piwa alkoholowe z mango też nabierają zbyt owocowych niechmielowych aromatów. Ogólnie OK, bo jednak ten charakter piwny jest zaznaczony.

3.3
smakosz1993 (1005) - Slupsk, POLAND - APR 13, 2020
UPDATED: APR 13, 2020 Wygląd: Barwa pomarańczowa, soczysta, piana biała, drobno i średniopęcherzykowa, średnio obfita, średnio trwała Aromat: W aromacie intensywna owocowość, przebija się głównie mango, marchewki, trochę cytrusów przypominających mandarynkę. Słodowość pod postacią brzeczki oraz chmielowość niewyczuwalna Smak: W smaku umiarkowanie kwaśne i owocowe. Najbardziej wyczuwalna słodycz mango oraz delikatna kwaśność marakui. Słodowość delikatna i niezbyt przyjemna - przybiera postać mokrej szmaty. Poza tym występuje nieprzyjemna, zalegająca chmielowość, podejrzewam że od Magnuma. Finisz wytrawny, rześki Goryczka: Chmielowa, delikatna, nieco zalegająca Odczucie w ustach: Wysycenie średnie, treściwość średnio niska

4
Grisza77 (1500) - Poznań, POLAND - APR 9, 2020
UPDATED: APR 9, 2020 Słomkowe, mętne piwo o dość obfitej pianie, która stopniowo redukuje się do zera. Aromat bardzo przyjemny mango, marakuja i trochę brzęczki. W smaku owocowe, lekko słodkie i trochę cierpkie. Goryczka niska. Ogólnie bardzo udane piwo bezalkoholowe, jedno z lepszych jakie piłem, bardzo owocowe i mega pijalne.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5