%>


AleBrowar / Nøgne Ø Deep Love

overall
97
98
style
Brewed by AleBrowar
Style: India Pale Ale (IPA)
Lebork, Poland
Serve in Shaker, Tulip

bottling
unknown

on tap
available

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 194   WEIGHTED AVG: 3.75/5   IBU: 100   EST. CALORIES: 195   ABV: 6.5%
COMMERCIAL DESCRIPTION
West Coast Belgian Rye IPA
Słody: pilzneński, pale rye, pszeniczny,monachijski, caramel rye. CHmiele: amarillo, chinook, mosaic, simcoe.
Drożdże: WLP 566
Brewed at Browar Gościszewo

Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


4.1
wozap (982) - Węgorzewo, POLAND - OCT 11, 2017
Piłem warkę 1 i tę z 2017. Bardzo ładny lacing. Wyraźny profil belgijskich drożdży plus chmielowo-owocowe tło. Lekko zarysowana strona słodowa i zdecydowanie kontrowana chmielowością i belgijskimi drożdżami, na finiszu wyraźna goryczka (kiedyś na butelce widmiało dumne 100! IBU, a teraz - pieprz... IJHAR-S) Niskie nasycenie.

4.6
17wojownik (546) - Kraków, POLAND - SEP 22, 2017
Dla mnie bomba, od samego początku do ostatniego łyka. Barwa ciemnomiedziana, podchodzi pod czerwoną; z piękną puszystą, długo pozostającą pianą; piwo mętne, nieklarowne. Aromaty chmielowe, ziołowe, ale i trochę drożdżowe (Belgia). Niszczycielska goryczka w smaku, mega chmiel. Wysycenie w stanach średnich. Intensywne, po prostu świetne.

3.4
datrael (573) - Krakow, POLAND - SEP 2, 2017
W aromacie i smaku pieprzne, cytrusowe, żywiczne, lekko goździkowe. Pijalność średnia, z wyglądu bursztynowe, piana gęsta, obfita, kremowa, goryczka średnia. Ipa z belgijskim zębem, niezłe.

3.7
mati128xd (277) - POLAND - SEP 1, 2017
Warka do 31.01.2018. Kolor pomaranczowy, bardzo lekko zmetnione. Piana bardzo bujna i dlugo zostaje, pieknie to wyglada. W aromacie cytrusy, zywica, ale tez sporo roznych ziol. W smaku dominuje zywica i las, bardzo wyrazne. W posmaku pojawia sie odrobina kwiatowosci. Piwo jest raczej wytrawne, goryczka mocna, majaca charakter zywiczno-ziolowy. Niby nie jakos szczegolnie bogate, ale dobre, pijalne, niespecjalnie jest czego wiecej po nim oczekiwac.

3.5
PLN_Beatz (348) - POLAND - AUG 25, 2017
Beer with nice malty aroma with fruits notes, dry in taste with quite strong bitterness and fizzy carbonation in palate. Hazy amber colour body with strong white head. Overall nice beer.

3.2
madmitch76 (25344) - , Essex, ENGLAND - AUG 19, 2017
2nd August 2017
Hazy orange - amber beer, small white head. Palate is airy and dry, decent fine carbonation. Dry malts, some tang and some malt cream, but not that sweet. Floral bitterness. Light orange peel bitterness. Dry spicy bitter finish. Okay, lacks any hop brightness.

3.7
Slautar (680) - Gdañsk, POLAND - AUG 16, 2017
W aromacie marakuja i trochę brzoskwini. Po podgrzaniu dodatkowo mydełko i kwiaty. W smaku wytrawne, owocowe, z mocną i długą goryczką w mydlanej obwolucie. Ciałko szczupłe lecz całkiem satysfakcjonujące. Dobre piwo.

3.8
remALUS (404) - Kaunas, LITHUANIA - AUG 5, 2017
Bottle: 500 ml, @: Vingių Dubingių aludė
Labai geras skonis..

3.6
p5ychol (931) - Poznań, POLAND - AUG 2, 2017
Barwa między ciemnozłotą a bursztynową, bliżej bursztynu. Piana biała z jasnopomarańczowym nalotem, bardzo obfita, zbudowana z małych oczek, trwała, puszysta. Aromat to bardzo wyraźny wpływ belgijskich drożdży, jest bardzo fenolowo, przyprawowo, z motywami owocowymi, zbliżonymi do brzoswini. W smaku piwo nadal jest bardzo fenolowe, przyprawowe, wręcz pikantne, trochę nawet piekące w przełyk, ale to pieczenie od fenoli, nie od alkoholu, choć mogłoby się tak wydawać. Amerykański chmiel zaznacza swoją obecność w goryczce, która jest wysoka, ma cechy grejpfruta, ale ma w sobie sporo przyprawowej pikantności, która pozostaje na podniebieniu, goryczka wysoka, chwilę zalega, ale nie jest to nieprzyjemne uczucie, wręcz przeciwnie, dodaje piwu wytrawności i wzmaga pijalność. Wysycenie niskie, choć bardzo obfita piana może oznaczać, że początkowo było dość wysokie, tylko piwo rozgazowało się przy nalewaniu. Ogólnie bardzo dobre piwo. Wracam do niego po jakichś trzech latach, od kiedy piłem je pierwszy raz. Wówczas było okrzyknięte jednym z najlepszych piw 2014 roku, teraz jest wciąż dobre, ale do czołówki już mu sporo brakuje, tak bardzo poszliśmy w Polsce z kraftem do przodu.

3.8
Jyrsa (900) - - AUG 1, 2017
Fuck ratebeer forgetting reviews if session times out during rating. All in all a very nice Belgian IPA with a good balance and nice palate.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 » 21
Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5