overall
91
95
style
AleBrowar
Brewed at Browar Gościszewo

Style: American Pale Ale
Lebork, Poland

bottled
common

on tap
unknown

Broad Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 263   WEIGHTED AVG: 3.57/5   IBU: 45   EST. CALORIES: 150   ABV: 5%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Now, when I’m on top, the life taste different. Maybe that’s because of better pills or maybe because finally I can afford a proper American pale ale – with a bitterness worth the saddest love songs.
Ingredients: malt – pale ale, wheat, Abbey, melanoidin, Acidulated; hop – Amarillo, Centennial, Mosaic; yeast Safale US-05; water;
12 Blg

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


1.6
CikyFonsz (60) - Bydgoszcz, POLAND - NOV 12, 2017
Piwo jasnego bursztynu z średnio pęcherzykową, niską pianą. W aromacie wyłącznie DMS, nawet nie czuć cytrusów od chmieli. W smaku daje się wyczuć chmiele (głównie Mosaic). Nasycenie średnie, goryczka niska. Warka z datą ważności do 16.04.2018

3.6
diamonnd (72) - POLAND - NOV 9, 2017
W aromacie głównie owoce tropikalne, po przelaniu do butelki wychodzi coś jak guma balonowa. Goryczka średnia, przyjemna, krótka. Bardzo ok APA.

3.3
Camons (13279) - Hasselager, DENMARK - NOV 9, 2017
Bottle @ Novotel, Gdansk. Pours golden with a white head. Aroma of malt, grass, fruit, melon, light spicy / piney hops. Flavor is light bitter, malt, grass, fruit, citrus, lemonpeel, little pine. Thin to medium body, average carbonation, dry light bitter finish. 091117

3.7
AleMuse25 (193) - Gdańsk, POLAND - NOV 4, 2017
W zapachu miód, ale taki ładny oraz take nestea. W smaku nestea oraz goryczka ale tak czysta. Karmelu raczej nie ma. Fajny goryczkowy finisz.

3.4
Holmen1 (6465) - Stavanger, NORWAY - NOV 1, 2017
I København igjen, og i kjøleskapet hadde jeg (pussig nok...) plassert denne for 14 dager siden. 0,5 flaske fra Ninkasira: klar gylden med fint skum som varer (film og skum). Moderat aroma men deilig smak fra de amerikanske humlene. Myk, frisk og balansert. Fruktig bitterhet, lettdrikkelig og en god velkomstøl på hytta.

3.2
p5ychol (945) - Poznań, POLAND - OCT 31, 2017
Barwa złota, piwo przejrzyste, choć nie klarowne, z lekkim zmętnieniem (choć gdybym wlał nieładny osad z dna butelki pewnie byłoby dużo gorzej). Piana jest biała, średnio obfita, puszysta, zbudowana z małych i drobnych oczek, trwała, oblepiająca ścianki szkła. W aromacie przede wszystkim cytrusy - pomarańcza, grejpfrut, mandarynka. Generalnie jest słodko, a całości dopełnia nuta słodowa, jakby ciasteczkowa, herbatnikowa. Nie sprawia, że zapach jest mdły. Stanowi tylko dopełnienie do zapachu chmielu. W smaku przede wszystkim zwraca uwagę wyraźna goryczka o profilu żywiczno-ziołowym, a żywiczność generalnie bardzo wyraźnie się zaznacza w smaku piwa i to mi się podoba. Wysycenie jest raczej niskie, choć jest odczuwalne. Mi tak niskie nie przeszkadza, ale gdyby tych bąbelków było ciut więcej również byłoby to dla piwa dobre. Generalnie piwo smaczne, choć na dzień dzisiejszy nie powala niczym szczególnym.

4.4
equisetum (126) - Kielce, POLAND - OCT 30, 2017
Barwa pomarańczowa, piwo opalizujące piana dość słaba, ale piwo piłem za zimne więc być może kilka stopni wyżej by jej pomogło. Zapach jest bardzo przyjemny, na pierwszy plan wysuwają się owoce tropikalne - mango, papaja, grejpfrut, melon ale jest też nuta trawiasta. W smaku, mamy z grubsza to samo i w bardzo podobnych proporcjach. Dochodzi średnia, bardzo przyjemna goryczka. Całość nie jest ani za słodka, ani za gorzka. Piwo trafione w punkt. Jedno z najlepszych piw typu APA jakie dane mi było pić.

4.3
nilcorc (40) - - OCT 29, 2017
Bottled. One of the best APAs I've ever drunk. It's much better than I thought it would be. Very fruity and I could feel the bitterness.

4
harmasalim (95) - POLAND - OCT 29, 2017
Piwo złociste, zmętnione. Piana z średnich i drobnych pęcherzyków. W aromacie cytrusy, owoce tropikalne i nuta żywicy. W smaku cytrusowe, tropikalne z dość przyjemną goryczka.

3.8
MoravenTolo (24) - Wrocław, POLAND - OCT 28, 2017
Aroma: citrus, mango. Appearance: golden, hazy, frothy, white foam. Taste: medium bitterness. Palate: soft carbonation, bitter.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 » 28
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5