Amber Po Godzinach Saison na Madagaskar

overall
87
80
style
Brewed by Browar Amber
Style: Saison
Bielkówko, Poland
Serve in Tulip

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 66   WEIGHTED AVG: 3.51/5   SEASONAL: Special   EST. CALORIES: 153   ABV: 5.1%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Poznajcie Saison na Madagaskar – 4 słody, 5,1% alkoholu, 12,1% ekstraktu. A do tego aframon madagaskarski, skórka bergamotki i innych cytrusów, trawa cytrynowa i kolendra.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


3.3
elosokol (6) - - DEC 13, 2017 does not count
Ocena na podstawie wspomnień z degustacji, piwo wypite już jakiś czas temu.

3
Jultsu (1258) - TAMPERE, FINLAND - NOV 8, 2017
BBE 08.12.2017. Kuparinen semihaalea hapokas vaahdokas, megatuuhea iso viipyvä vaahto. Suutuntuma pehmeä, hivenen muoviftalaattinen, ohuehko, kirpsahka, jokseenkin juotava.

3.4
Velquex (199) - Warsaw, POLAND - NOV 5, 2017
[Butelka]
Wygląd:
Złociste, lekko mętne, średnia piana.
Aromat: Cytrusy, pomarańcze, biały pieprz, fenole, przyprawy.
Smak: Orzeźwiające, wytrawne, rześkie, średnio wysycone.

3.8
Wiecu (106) - POLAND - NOV 2, 2017
Aromat: Z początku cytrusowość od chmielu (głównie Citra), później dochodzi delikatny aframon (biały pieprz z miętą), skórka cytryny i fenole. Przyjemny.
Smak: Wytrawne. Fenolowo-cytrusowe. Obecny też aframon. Orzeźwiające, lekkie.
Odczucie w ustach: Wysycenie średnio-wysokie. Pasuje do saisona. Goryczka średnia, pochodząca zarówno od bergamorki jak i od chmielu.
Wygląd: Słomkowe, mętne. Ładna, drobnopęcherzykowa piana.

3.6
szymon92 (187) - �ask, POLAND - OCT 20, 2017
W aromacie banany, drożdże, cytrusy, trawa cytrynowa, kolendra, trochę nut kwiatowych. Zapach jest intensywny i trwały. Piwo mocno zamglone, słomkowo-żółte. Piana obfita w białym kolorze, zbudowana z oczek każdej wielkości, bardzo szybko opada. W smaku można znaleźć banany, skórki bergamotki oraz cytrusów, to wszystko na pszenicznej podbudowie. Goryczka jest bardzo niska. Wysycenie wysokie. Bardzo treściwe, dobrze ułożone, rześkie oraz gładkie piwo. Dobry balans oraz świetnie skomponowane dodatki zrobiły tu robotę. W swoim przedziale cenowym grzech nie spróbować.

3.9
JtanK (624) - Kraków, POLAND - OCT 15, 2017
Aroma is fruity/citrusy, lots of bergamot, coriander but also some spice, yeasts and the like. Fairly intense and pleasant. Pours milky straw-like yellow with large foamy head. Taste corresponding to the aroma, with lots of citrus and spice, with malty/wheaty backdrop and mild bitterness. Light, smooth body, medium carbonation, extremely drinkable. Very good stuff.

3.7
wozap (1009) - Węgorzewo, POLAND - OCT 12, 2017
Złote, mętne, piana średnia i drobna, wysoka i trwała. Wyraźna gama cytrusowo cytrynowa z tłem kolendry. Smak podobnie, plus lekka słodowość. Średnie nasycenie. (Wakacje Bałtyk)

3.1
FurgajoncyHnys (277) - Oberschlesien, POLAND - OCT 7, 2017
Butelka. Piana obfita, biała, drobnopęcherzykowa, opada do warstwy, ładnie koronkuje. Barwa słomkowa, zamglone. Aromat średnio intensywny, pomarańcza, cytryna, kolendra, w tle przyprawy. Goryczka średnia minus w kierunku niskiej, zestowo-przyprawowa. W smaku to samo co w aromacie, bardziej odczuwalny jest aframon. Pełnia średnia, nasycenie średnie minus.

3.2
equisetum (159) - Kielce, POLAND - SEP 30, 2017
Piwo słomkowe z ładną obfitą pianą. W zapachu kolendra, cytrusy, trawa cytrynowa, drożdże, pomarańcza. W smaku dominuje trawa cytrynowa i kolendra. Piwo dość przyjemne, aczkolwiek trzeba wyraźnie powiedzieć, że wszystkie aromaty które powinien mieć saison z drożdży są uzyskane wrzuceniem konkretnych przypraw. Za to odejmuję punty, niemniej całość przyzwoita, choć nie stylowa.

3.3
Michcio (938) - Gdansk, POLAND - SEP 10, 2017
Barwa ciemnozłota, zamglone, piana biała, obfita, niestabilna. W aromacie wyraźne fenole, trochę owoców w stylu brzoskwini i gruszki. W smaku dość słodkie, bardzo wyraźna podbudowa słodowa, pszeniczna. Nuty estrowo-fenolowe już subtelniejsze, pomimo dużej ilości przypraw, po przełknięciu nie zaznaczają się one jakoś szczególnie. Wysycenie w normie. Goryczka do średniej. Przypomina nieco Koźlaka Pszenicznego z tej serii. Niezłe piwo, ale ma pewne niedoskonałości.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5