Amber Po Godzinach Saison na Madagaskar

overall
86
77
style
Brewed by Browar Amber
Style: Saison
Bielkówko, Poland
Serve in Tulip

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 62   WEIGHTED AVG: 3.49/5   SEASONAL: Special   EST. CALORIES: 153   ABV: 5.1%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Poznajcie Saison na Madagaskar – 4 słody, 5,1% alkoholu, 12,1% ekstraktu. A do tego aframon madagaskarski, skórka bergamotki i innych cytrusów, trawa cytrynowa i kolendra.

Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


3.9
JtanK (576) - Kraków, POLAND - OCT 15, 2017
Aroma is fruity/citrusy, lots of bergamot, coriander but also some spice, yeasts and the like. Fairly intense and pleasant. Pours milky straw-like yellow with large foamy head. Taste corresponding to the aroma, with lots of citrus and spice, with malty/wheaty backdrop and mild bitterness. Light, smooth body, medium carbonation, extremely drinkable. Very good stuff.

3.7
wozap (982) - Węgorzewo, POLAND - OCT 12, 2017
Złote, mętne, piana średnia i drobna, wysoka i trwała. Wyraźna gama cytrusowo cytrynowa z tłem kolendry. Smak podobnie, plus lekka słodowość. Średnie nasycenie. (Wakacje Bałtyk)

3.1
FurgajoncyHnys (246) - Oberschlesien, POLAND - OCT 7, 2017
Butelka. Piana obfita, biała, drobnopęcherzykowa, opada do warstwy, ładnie koronkuje. Barwa słomkowa, zamglone. Aromat średnio intensywny, pomarańcza, cytryna, kolendra, w tle przyprawy. Goryczka średnia minus w kierunku niskiej, zestowo-przyprawowa. W smaku to samo co w aromacie, bardziej odczuwalny jest aframon. Pełnia średnia, nasycenie średnie minus.

3.2
equisetum (86) - Kielce, POLAND - SEP 30, 2017
Piwo słomkowe z ładną obfitą pianą. W zapachu kolendra, cytrusy, trawa cytrynowa, drożdże, pomarańcza. W smaku dominuje trawa cytrynowa i kolendra. Piwo dość przyjemne, aczkolwiek trzeba wyraźnie powiedzieć, że wszystkie aromaty które powinien mieć saison z drożdży są uzyskane wrzuceniem konkretnych przypraw. Za to odejmuję punty, niemniej całość przyzwoita, choć nie stylowa.

3.3
Michcio (900) - Gdansk, POLAND - SEP 10, 2017
Barwa ciemnozłota, zamglone, piana biała, obfita, niestabilna. W aromacie wyraźne fenole, trochę owoców w stylu brzoskwini i gruszki. W smaku dość słodkie, bardzo wyraźna podbudowa słodowa, pszeniczna. Nuty estrowo-fenolowe już subtelniejsze, pomimo dużej ilości przypraw, po przełknięciu nie zaznaczają się one jakoś szczególnie. Wysycenie w normie. Goryczka do średniej. Przypomina nieco Koźlaka Pszenicznego z tej serii. Niezłe piwo, ale ma pewne niedoskonałości.

3.8
kluczbork (502) - Wroclaw, POLAND - AUG 29, 2017
Bottle. Aroma- spicy, with some citrus fruits and pleasant coriander. Distinct and well-balanced. Pale, hazy, with a high, creamy, long-lasting head. Nice lacing. Taste- clear, pleasant citrus notes (more lemon rather than an orange), then come spiciness (probably aframomun) and coriander (well-noticeable, but not overdone). Quite dry, with a low bitterness. Low-bodied, with a medium carbonation. Very tasty twisted Saison.

3.5
bonev (957) - POLAND - AUG 28, 2017
Piwo metne w kolorze jasno pomaranczowym z obfita i gesta biala piana. W aromacie nuty i przyprawy typowe dla belgii. W smaku czuc wiecej aframonu i bergamotki. Raczej niska goryczka i wysycenie na srednio niskim poziomie. Mysle ze jest to zdecydowanie udane piwo.

3.6
saintbase2 (858) - Bydgoszcz, POLAND - AUG 24, 2017
Greetings from Bydgoszcz, Poland to all Beer Geeks and Hopheads around the world!

3.1
autos5 (382) - Szczecin, POLAND - AUG 23, 2017
Piwo białe ze średnią pianką. Aromat raczej nie estrowo-belgijskii i raczej wyczuć można kolendrę. W smaku całkiem fajne przyprawowe piwo z lekkim ciałem. Ogólnie smak jest czysty, nie ma złych posmaków a goryczka jest bliska zeru. Piwo jest dla mnie bliższe Witbirowi przez kolendrę którą wyczuwałem w aromacie i nie sądzę, że powinno nazywać się Saison’em. Ogólnie jest ok ale nie mogę przychylić się do super entuzjastycznych ocen z którymi można się spotkać.

3.5
WarMan04 (397) - Bydgoszcz, POLAND - AUG 23, 2017
Mocno owocowe i cytrusowe w aromacie. Do tego nuty fenolowe. Jest bardzo dobrze. Barwa złocista, mętne. W smaku wytrawne, owocowe, lekka podbudowa słodowa. Mocno orzeźwiające, goryczka niska w kierunku średniej. Fajna wariacja na temat Saisona.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7
Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5