overall
67
65
style

bottling
unknown

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 47   WEIGHTED AVG: 3.33/5   IBU: 40   EST. CALORIES: 168   ABV: 5.6%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Hern - czeka na poszukujących wytchnienia po trudach dnia, na zwyczajnie spragnionych. Ten duch lasu, mitologiczny łowca, kryje w sobie jednak coś więcej - to klasyczne Ale z mocnym charakterem, podkreślonym aromatem i smakiem cytrusów wydobytych z amerykańskich chmieli, połączonym z lekką i przyjemną goryczką, daje orzeźwienie i skutecznie gasi pragnienie. Hern - znajdzie Cię gdy tylko zapragniesz.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
3.4
equisetum (266) - Kielce, POLAND - NOV 26, 2017
Wyglada ladnie. Pachnie ziołowo trawiaście lekko cytrynowo. W smaku mamy porzadnie nachmielona trawiasto ziolowa ape. Dobre piwko.

3.7
kamillozo (224) - POLAND - NOV 18, 2017
Butelka. Piwo barwy ciemnozłotej / jasno-bursztynowej, klarowne. Piana średnio-obfita, biała, zbudowana z drobnych i średnich pęcherzy, ładnie lepi się do szkła. Aromat niezbyt intensywny. Jest rześki, chmielowy z nutami cytrusowymi, lekko żywicznymi i delikatną landrynką. Pierwszy łyk i już wrażenie robi sama tekstura - piwo jak na 12,5 blg ma sporą pełnię, jest lekko gęstawe. Skład nie zawiera płatków jęczmiennych więc to pewnie słód pszeniczny zrobił robotę. Są cytrusy, żółte i białe owoce. Piwo jest fajnie zbalansowane - umiarkowana, początkowa słodowa słodycz przełamana jest wyraźną chmielową goryczką, która staje się dominująca i daje zdecydowanie bardziej wytrawny finisz.

1.5
shuvar (280) - Poznań, POLAND - AUG 22, 2017
Ała. Butelka kupiona w "sklepie specjalistycznym" w Poddąbiu (spokojnie w terminie). Never more! Zakładam, że to piwo nie miało tak smakować, ale to co wypiłem to najlepsze miodowe ever. Takiego miodu wielokwiatowego nie czułem w żadnym innym, nawet intencjonalnie "miodowym" piwie. Poważnie: jakbym wąchał i zlizywał miód z łyżeczki. Do tego w aromacie amerykańskie chmiele, skutecznie zabite przez słodycz miodu, całkiem przyjemna, średnia do niskiej goryczka i pełno brzydkich farfocli pływających mimo 2 dni w pionie w lodówce. Szkoda, że tak zmasakrowane na etapie sprzedażowym. Piwo miało potencjał.

2.9
klu9 (941) - Kraków, POLAND - JUN 14, 2017
Trudno doszukać się cytrusów. W zapachu trawa, ziemia, karmel, diacetyl. W smaku karmel, goryczka cierpka, zalegająca, nieprzyjemna. Mnóstwo fusów. Coś tu poszło nie tak, zlewki jakieś.

3.6
saintbase (663) - Bydgoszcz, POLAND - MAY 19, 2017
Greetings from Bydgoszcz, Poland to all Beer Geeks and Hopheads around the world!

3.5
irenecus (786) - - MAY 10, 2017
Na zdrowie, Salud, Kampai, Prost, Skaal, Zivjeli, Fenékig, На здоровь& Na zdravi

3.1
dropi6 (724) - POLAND - FEB 3, 2017
Backlog, z czasów przed założeniem konta na ratebeer w ramach uzupełnienia profilu.

3.5
surowmar (46) - Kraków, POLAND - JAN 28, 2017
Ekstrakt: 12,5% wag. Alkohol: 5,6% obj. IBU: 40 Data do: 25.06.2016 Piana: Obfita, złamana biel, opadająca, drobno pęcherzykowata, kremowa. Barwa: Ciemno złota do bursztynowa, zmętniona. Aromat: Cytrusy, lekko ciasteczkowy, nuty trawiaste. Smak: Mocno chmielowe, gładkie, nasycenie średnie do niskie, średnio treściwe. Goryczka: Średnia do wysoka, krótka, chmielowa. Podsumowanie: Bardzo przyjemne i pijalne piwo. Średnie nasycenie nie zapycha. Goryczka jest przyjemna, krótka i przyjemnie zbalansowana. Aromaty chmielu i cytrusów sprawiają że piwo chce się pić.

2.7
jandorris (1019) - Warsaw, POLAND - JAN 24, 2017
Backlog. Przenoszenie ocen z innego serwisu, z czasów przed założeniem konta na ratebeer

3
ElDesmadre (4446) - Mikołów, POLAND - NOV 3, 2016
Bottle. Very resiny, piney aroma, some white citrus notes, subtle melon, slightly spicy. Bitter, grapefruit-laden finish. Not too exciting middle part. Could be more crisp.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5