RATINGS: 146   WEIGHTED AVG: 2.93/5   EST. CALORIES: 180   ABV: 6%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Ingredients: water, Pilsen barley malt, hops: Marynka, Lublin Hops, Cascade.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


4
kaziopiwosz (424) - Warszawa / Wałbrzych, POLAND - JAN 13, 2018
Bardzo ciekawy, miodowy aromat. Barwa złotawa, piana biała, średnio gęsta. Smak pełny, słodkawy, wyraźne nuty zbożowe i chlebowe. W posmaku nieco chmielu, nut kartonowych; ciekawa nie narzucająca się goryczka na finiszu. Delikatnie czuć alkohol oraz niewielką metaliczność. Nasycenie słabe do średniego. Podsumowując - piwo warte spróbowania i zapamiętania.

1.6
CikyFonsz (106) - Bydgoszcz, POLAND - JAN 10, 2018
Okrutny gushing. Piwo jasnozłote, klarowne. Piana średnio obfita, średnio i dużo pęcherzykowa, po chwili niemal całkowicie znika. Aromat i smak słodowo-karmelowy, nieprzyjemny. Nasycenie minimalne, co w tym stylu wręcz przeszkadza. Goryczka minimalna. Prawdopodobnie trafił mi się trefny egzemplarz, ale nie planuję tego sprawdzać.

2.7
caketm (422) - Czestochowa, POLAND - DEC 31, 2017
Butelka 0,5 l. Swego czasu moje piwo codzienne. Teraz już nie ten sam trunek.

2.1
Drago7 (984) - Warsaw, POLAND - DEC 19, 2017
Backlog. Kwiatowo-karmelowe. W smaku słodowe, Dalikatne chmiele w trawe, kwiaty. Ujdzie. Dobry ratunek w żabkach.

2.7
CanCrusher (1178) - Ilirska Bistrica, SLOVENIA - DEC 14, 2017
Bottle 0,50L. Courtesy of Kita. Ocra color with thin, frothy, white head, that disspate fast. Aroma of grain, bread, herbs. Taste starts light sweet and malty, while finish is grassy bitter. Medium to full body, oily texture and soft carbonation. A bit too malty, otherwise solid.

3.4
bjorn77 (853) - Kraków, POLAND - NOV 26, 2017
UPDATED: NOV 27, 2017 Aromat: słabo intensywny, trochę zbożowej bazy słodowej. Trochę nut miodowych i kwiatowych. Wygląd: złote, lekko zmętnione, bardzo mała białą piana. Smak: zbożowa baza słodowa, jasne owoce, troszkę cytrusowej cierpkości, limonka, trawa cytrynowa, sporo goryczki ziołowej. Smaczne. Odczucie: ciało średnie, całkiem niezłe, alkoholu nie czuć, finisz gorzki, przyjemny, niezalegający. Całość: owocowy, pełny, dobrze nachmielony lager, czuć fajną goryczkę, konkretna baza słodowa, pijalne, na pewno nie jest ubogie jak koncernowe lagery, niezły balans, jak najbardziej przyjemnie mi się piło. 6/3/7/4/14

2.4
pgliszczu (140) - - NOV 23, 2017
Wygląd: Złote, klarowne, piana buduje się słabo i jest nietrwała.
Aromat: Trochę cytrusy nawet i taka ziemistość, że proszę siadać, jakbym wąchał ziemię samą pozdro
Smak: Lekka słodycz, masłowość trochę i powtórka z aromatu. Lekki cytrusik i taka ziemistość, że proszę siadać. Ale jest trochę lepiej niż w aromacie. Trochę takich kwiatów też jest, nie no, coś tam chmieli ma.
Odczucie: wytrawnie, słąbo nasycone nawet, gładkie. Brak goryczki raczej.
Podsumowanie: No trochę ta ziemistość to patola, ale tak to jest tutaj nawet jakaś chmielowość, trochę masełka, które tutaj raczej dodaje nieco wymiaru, ale ta ziemistość słabiutka.

2.9
DonGregorio (617) - POLAND - OCT 15, 2017
Bottle. Hazy golden beer with average to large, frothy, white head. Aroma of malt, toast, herbs, green apple and light citrus, lime. Taste is light sweet and light to medium bitter, malt, toast, herbs, light citrus, lime, light apple. Light to medium body, average carbonation. Quite crisp. Drinkable, OK lager.

3.6
gaara1221 (328) - POLAND - OCT 12, 2017
Nie do końca przejrzyste, ciemnozłota barwa, niska piana ale ładnie się utrzymuje. Trochę irytuje to że wszystkie piwa z bojanowa są na jedno kopyto, bardzo podobne jak dla mnie. Co nie świadczy o tym że są złe. Dość wysoka goryczka. W smaku i aromacie wyczuwalne chmiele (zwłaszcza cascade). Niskie wysycenie. Po aromacie w ciemno można by ocenić ze to piwo z Bojanowa, natomiast smak... może i miałbym problem żeby rozróżnić to od jakiejś lekkiej IPa.

3.2
ajaccio (66) - POLAND - SEP 5, 2017
Kolor złoty, piana średnia. Zapach słodowy, chmielowy, trochę miodu, cytryny. W smaku fajna kwaskowość taka cytrynowa, oraz chmiel, kwiaty. Goryczka niska, piwo bardzo lekkie


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 » 16
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5