overall
86
76
style
Brewed by Browars
Style: India Pale Ale (IPA)
Limanowa, Poland
Serve in Shaker, Tulip

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 48   WEIGHTED AVG: 3.49/5   IBU: 60   EST. CALORIES: 180   ABV: 6%
COMMERCIAL DESCRIPTION
White India Pale Ale - 15 Blg
Jasne piwo górnej fermentacji będące połączeniem belgijskiego witbiera z amerykańską IPĄ. Ujmujący cytrusowy aromat zawdzięcza użyciu amerykańskiego chmielu, skórki gorzkiej pomarańczy curacao, świeżo mielonej kolendry indyjskie, a także rumiankowi.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


4.2
LiretAnonim (282) - POLAND - OCT 14, 2017
UPDATED: OCT 31, 2017 Piwo wygląda bardzo dobrze. Piana i barwa cieszą oko. W aromacie przede wszystkim wyczuwalny chmiel, gdzieś bardzo daleko majaczy kolendra. W smaku trunek bardzo intensywny, chmielowy, z przyjemną goryczką. Kolendra prawie nie wyczuwalna. Bardzo pijalne, smaczne, jedno z najlepszych w tym stylu.

3.9
piotrtom (167) - Limanowa, POLAND - OCT 3, 2017
Kolor jasnozłoty, klarowny. Ładna biała piana. Wyrazisty aromat cytrusowy, nafta, słodka pomarańcza. W smaku dość wytrawne ale nie przesadzone (kontra obecna), jest nafta, owoce, rumiankowa świeżość, trawiasta goryczka zalega ale dość przyjemnie, lekki alkohol. Nie jest przegazowane, daje wrażenie dość pełnego i gładkiego. Niesamowicie pijalne. Nie sądziłem, że mi zasmakuje jako, że nie lubię ani witbierów ani mocno wytrawnych piw ale jednak jest świetne :)

4
dzikson (112) - Limanowa, POLAND - SEP 15, 2017
UPDATED: OCT 7, 2017 Ocena na podstawie wspomnień z degustacji w ramach uzupełnienia profilu na RateBeer. Ponownie zdegustowane. Złocista barwa, klarowne. Piana biała, drobnopęcherzykowa, ładnie oblepia szkło. Aromat owocowy, cytrusowy, jest kolendra, rumianek. W smaku podobnie, ale jest bardzo dobra kontra z trawiastej, szlachetnej goryczki. Piwo jest bardzo pijalne i z bardzo rześkim aromatem.

3.6
pbl (151) - Kraków, POLAND - AUG 29, 2017
UPDATED: OCT 30, 2017 Greetings for all Beer Geeks around the World. Backlog from other website :)

3.7
LakatosKE (631) - Bratislava, SLOVAK REPUBLIC - AUG 28, 2017
0.5l bottle. Hazy golden with high white head. Aroma: grapefruit, floral, malty, grape. Taste: grapefruit, resins, pale malt, biscuit, earthy. Medium body, moderate to live carbonation, high bitterness. Quite dry and fairly drinkable.

3.8
buki (531) - Otwock, POLAND - AUG 14, 2017
Naprawdę fajna IPA

Jest dużo morel, brzoskwiń, białych owoców i kwiatowości. Wszystko jest zbalansowane, całkiem słodkie ale nie przesłodzone. Goryczka obecna, ładnie wpasowana w to wszystko. Całość jest potwornie "sokowa" i dibalo soczysta. Dodatków które miały robić z tego piwa witbira nie wyczułem, ale może były one gdzieś w tle?

Niemniej, świetnie piwo

3.6
czlowiekwiadro (1178) - POLAND - JUL 30, 2017
zapach przyjemny, ziola, zielone rosliny, rumianek, cytrusy, wilgotne ciasto, jak swieza babka, odrobina nut kwasnych i przyprawowych. kolor zloto brunatny, klarowny, lekko opalizujacy. piana biala, skapa i krótka. w smaku pelne, slody, biszkopty, lekki karmel i przypieczony chleb, sporo roslin, ziól, troche rumianku, nuty pomaranczy i przypraw. goryczka wyrazna, ale nie dominuje slodowosci, ziolowa, zywiczna, lekko cytrusowa i karmelowa. nasycenie niskie.

3.4
izikk (573) - Cieszyn, POLAND - JUL 24, 2017
Aromat zywica, cytrusy, slód, egzotyczne owoce. Barwa zlota, przejrzyste, piana niska. W smaku zywica, cytrusy, owoce, rumianek. Goryczka wysoka. Dobre.

3.5
WarMan04 (399) - Bydgoszcz, POLAND - JUN 29, 2017
Aromat mocno dojrzałych owoców, słodowy, nuty cytrusowa. W porządku. Barwa jasna, piana skąpa. W smaku wytrawne, trochę nut nafty i owoców. Lekka podbudowa słodowa i taka ziemistość. Przy tym fajna goryczka, ziołowa. Orzeźwiające, pełnia poniżej średnieh. Wysycenie średnie. W miarę solidne IPA.

3.5
Oziozi (37) - Pila, POLAND - MAY 29, 2017
UPDATED: MAY 31, 2017 Aromat mocno owocowy. W smaku dość średnia goryczka, mocno wyczuwalne cytrusy z posmakiem rumiankowym. Nie udało mi się za bardzo wyczuć kolendry.
Ogólnie dość przyjemne choć wyczuwalny charakter witbierowy nie trafia w moje gusta.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5