overall
93
99
style
Serve in Tumbler, Weizen

bottling
unknown

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 20   MEAN: 3.71/5.0   WEIGHTED AVG: 3.59/5   SEASONAL: Series   EST. CALORIES: 165   ABV: 5.5%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Fabrica RARA Haiku Witbier z dodatkiem japońskiej prażonej herbaty Hojicha Kyoto. 13 Blg

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
3
Korcz (3388) - Warsaw, POLAND - JAN 18, 2017
Backlog, ocena przepisana z untappd, w ramach uzupełniania profilu na ratebeer.

3
ElDesmadre (4446) - Mikołów, POLAND - DEC 2, 2016
Draught. Coriander, notes of light tea, vanilla and a minor yeasty note. Alright but certainly not outstanding.

3
Ruprecht_007 (992) - Cesky Tesin, CZECH REPUBLIC - SEP 30, 2016
Čepované, Craft House. Pivo nebylo vyloženě špatné, ale taky ničím nepřekvapilo a ve své kategorii to je spíš slabší průměr. plocháí nevýrazná chuť, vodnatější než je zdrávo.

4
piwnepodroze (548) - POLAND - SEP 23, 2016
Haiku to nie jest jakiś tam zwyczajny witbier - do gotowego piwa dodano japońskiej prażonej herbaty Hojicha Kyoto. Efekt jest niesamowity. Jasnożółte opalizujące piwo z ładnie budującą się pianą prezentuje się znakomicie. W nos uderza aromat cytrusów, a szczególnie pomarańczy, a tuż za nimi podąża mocna słodowość. Przyprawy są dobrze ukryte, bo dominujących nie lubię w lekkich piwach i wtedy witbier mnie odrzuca. Tu jest ekstra. W smaku jest bardzo gładko, ale też spore wysycenie sprawiło, że piwo przypomina w konsystencji Prosecco. Zielona herbata nie dominuje piwa kompletnie, ale jest wyraźna i świetnie komponuje się z nutami zbożowymi i lekką pikantnością. Piwo nie cierpi na wodnistość, doskonale gasi pragnienie, jest kwaskowe i wytrawne na finiszu. Doskonała robota.

3.2
datrael (675) - Krakow, POLAND - SEP 4, 2016
UPDATED: APR 4, 2017 Piwo bardzo pszeniczne, zbożowe, z lekką nutą cytrusów, mętne, barwy jasno żółtej, z lekką białą pianą, pijalne, gaszące pragnienie. Dobry witbier, brakuje mi jednak nieco charakteru.

3.8
Wiecu (161) - POLAND - SEP 3, 2016
Barwa slomkowa. Opalizujace. Delikatna piana, drobnopecherzykowa, szybko opadajaca, pozostawiajaca ladny lacing. W aromacie mieszanka zielonej herbaty, kolendry i nut pomaranczowych. W smaku nuty witbiera troszke przykryte przez zielona herbate. Delikatna pszeniczna kwaskowatosc. Wysycenie srednie. Ciekawy pomysl na witbiera.

3.1
mateuszk (2769) - Poznań, POLAND - AUG 28, 2016
Tap. Pours hazy golden, small white head. Coriander with citrus and oats in aroma. In taste lightly sweet, citrusy and herbal. Medium body, high carbonation, finish is slightly sour, dry with light bitterness.

2.9
Camons (13741) - Hasselager, DENMARK - AUG 15, 2016
Draught @ Craft House, Prague. Pours light yellow a white head. Aroma of wheat, spice, coriand, some light sweet citrus, mandarin, little lemon. Flavor is light sweet, light bitter, wheat, yeast, spice, sweet citrus. Medium body, average carbonation. 150816

3.9
PabloZab (1810) - Wroclaw, POLAND - MAY 21, 2016
Butelka 0.75l. Piwo zmętnione o słomkowej barwie, bardzo obfitej, drobnej, białej pianie, trwałej i wyraźnie oblepiającej szkło. Aromat orzeźwiający, lekko pieprzowy, przyprawowy z bardziej dominującymi nutami zielonej herbaty ogólnie nieco pikantny. Podobnie w smaku, orzeźwiające z lekkim słodkawo-kwaskowym finiszem. Nasycenie wysokie, może ciut za duże nadające piwu pełnię, przy czym nie odbierające mu pijalności. Ciekawe wariacja na temat witbiera, bardzo fajne piwo na gorący dzień.

3.9
mclaren14 (424) - £ód¼, POLAND - APR 22, 2016
Aromat: lekko kwaskowy, zbożowy, wyraźnie przyprawowy, później kolendra i na końcu cytryna, świeżo i przyjemnie Wygląd: barwa mleczno-żółta, piana biała, drobnobańkowa, gęsta, bardzo wysoka, nawet mimo ostrożnego nalewania, genialny lacing Smak: lekka kwaskowość, wręcz narzuca się zielona herbata, później cytryna i zioła, a gdzieś w tle majaczy trochę pilsnerowy smak chmielu, ale nie przekłada się to na goryczkę, której nie czuć Podniebienie: nagazowanie wysokie, szampańskie, średnia pełnia, poza tym lekkie, orzeźwiające i mega pijalne, takie jakie ma być Podsumowanie: niestety, piwo blisko terminu ważności, naprawdę żałuję, że nie spróbowałem wcześniej bo byłoby na pewno dużo lepiej, choć i tak jest nieźle


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5