overall
10
13
style
Brewed by Browar Fortuna
Style: Spice/Herb/Vegetable
Miłosław, Poland

bottling
unknown

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 146   WEIGHTED AVG: 2.52/5   EST. CALORIES: 174   ABV: 5.8%
COMMERCIAL DESCRIPTION
To piwo dolnej fermentacji, fermentujące w niskich temperaturach w tradycyjnych otwartych kadziach. Jak w przypadku wielu piw ciemnych, długo leżakuje. W skład receptury wchodzi słód karmelowy, palony w browarze Miłosław oraz wyciąg z orzeszków drzewa kola.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


2.2
szczupaczu (206) - Rurzyca, POLAND - DEC 4, 2017
Po latach spróbowałem i żałuję ... Kiedyś dało się pić, nawet całkiem przyjemnie. Dziś już nie ta bajka. Puste, słodkie, jakaś cola i inne słodkości. Cholera, szkoda tego powrotu ...

2.3
karolsks (34) - Kraków, POLAND - NOV 27, 2017
Barwa, aromat, smak- to wszystko można określić jednym stwierdzeniem: tania cola z biedronki :) Pomimo tego warto spróbować jako coś nowego.

2.5
czlowiekwiadro (1171) - POLAND - NOV 15, 2017
zapach słodki, sporo coli, w tle nuty palone i popiołowe, trochę karmelu i lekko słodowe. kolor ciemnoczerwony, w szerszym szkle ciemnobrązowy, klarowny. piana beżowa, średnio obfita, średnio trwała, stara się koronkować. w smaku półpełne, ale słodkie, wyraźne nuty palone, drewno, ziemia, sporo słodko-kwaśnych nut coli które dość psują smak. goryczka umiarkowana, palona i popiołowa z nutami kurzu. nasycenie umiarkowane.

1.7
ken1 (2174) - DENMARK - NOV 9, 2017
Aroma: Sweet spices with sugar and caramel.
Flavour: Sweet caramel with spices and sugar. Almost like a sweet cola.
Colour: brown with an offwhite head.

2.5
Equilibrista (24) - ToruÅ„, POLAND - NOV 5, 2017
Trochę nie zrozumiałem tego piwa - smakuje jak piwo, ale dziwnie dużo skojarzeń z... colą.

2.8
Fafnoscie (191) - POLAND - NOV 5, 2017
Kolor czarny, nieprzejrzysty. Piana spora ale opadająca. W zapachu jak cola z nutką alkoholową. W smaku rozwodniona cola z finiszem karmelowym. Niskonasycone oraz praktycznie brak goryczki sprawiają że piwo jest pijalne.

3
americanafx (101) - Krakow, POLAND - NOV 4, 2017
cola, chocolate, black, clear, frothy, tan foam, medium sweetness, lightly bitter, light body, oily feel, average carbonation, good beer

3
golemor (60) - POLAND - OCT 17, 2017
Barwa ciemnobrunatna, Piana bardzo ładna, beżowa, obfita, gęsta i drobnopęchrzykowa. W aromacie tania cola, karmel, trochę czekolady i kawa zbożowa. W smaku podobnie, bardzo słodkie. Goryczka bardzo niska. Dość wodniste i pijalne. Nasycenie średnie w stronę wysokiego. Za słodkie, ciężko dopić.

2.8
Szopeen (619) - POLAND - OCT 15, 2017
Barwa ciemnobrunatna, piwo klarowne, bardzo ładna piana, gęsta, trwała, kremowa. W aromacie głównie cola, trochę karmelu. W smaku jest podobnie, mega słodkie, cola, ciemny chleb, karmel, delikatna paloność. Nie jest puste, nasycenie średnie, goryczka niska. Pół litra bym raczej nie zmęczył.

2.3
dzikson (112) - Limanowa, POLAND - OCT 14, 2017
Barwa ciemno-brunatna. Beżowa, średnia piana, niezbyt trwała. Lacing raczej średni. W aromacie dominuje cola (z tych tańszych), w tle karmel, palone słody. W smaku tania cola dominuje, jest wodniście i słodko. Słodkość ma kontrę z goryczki, ale za małą. Tragedii nie ma, ale szału też nie.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 » 16
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5