overall
83
68
style
Serve in Shaker, Tulip

bottled
available

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 24   MEAN: 3.54/5.0   WEIGHTED AVG: 3.45/5   EST. CALORIES: 153   ABV: 5.1%
COMMERCIAL DESCRIPTION
15,5 Blg Hazy IPA Pilsner malt, flaked oat, flaked wheat Galaxy, Mosaic Danstar Windsor

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


3.5
klu9 (868) - Kraków, POLAND - DEC 10, 2017
Udana interpretacja stylu, owocowe, mętne, goryczkowe, dobre piwo ale na pewno nie do powtórzenia.

3.8
KraftowyJakup (471) - POLAND - DEC 8, 2017
UPDATED: DEC 9, 2017 Mnóstwo białych owoców; melon, białe winogrona, trochę żółtych owoców; mango, papaja, oraz cytrusy; mandarynka i grejpfrut. W smaku wyższe nasycenie, niż bym się tego spodziewał, ale płatki i tak nadają w smaku nieco kremowości. Chmielowo-owocowa bomba ze średniej mocy goryczką, pod koniec dochodzi trochę granulatu niestety (prawdopodobnie chmieliny w osadzie). Naprawdę fajna wariacja goryczkowego IPA z modną ostatnio mętnością, soczystością i obłędną owocowością. Szkoda tylko, że wysycenie odbiera trochę gładkości, ale i tak piwo ociera się o polską topkę piw w tym stylu.

3.7
5eba88 (462) - Warszawa, POLAND - DEC 8, 2017
Wygląd: mętne, jasnozłote, biała drobnopęcherzykowa piana - pozostaje po niej pierścień, występuje skromny lacing
Aromat: chmielowo, cytrusy, nafta, białe owoce, trochę słodyczy, bardzo lekkie owoce tropikalne, żywica
Smak: średnie ciało, cytrusy, żywica, ziołowość, trochę owoców tropikalnych, lekka słodycz, białe owoce, goryczka średnio niska, nasycenie średnie, pijalne
Data na etykiecie: 05.2018

3.7
pjotrapostou (370) - POLAND - DEC 5, 2017
Mocno cytrusowe, z lekko słodką nutą, w smaku konkretna, nie za długa goryczka i soczysta faktura. Dość lekkie, przyjemne.

3.9
mclaren14 (379) - £ód¼, POLAND - DEC 4, 2017
Aromat: z butelki dużo trawy z mniejszą ilością ziół, do tego trochę słodkiego karmelu, ze szkła pierwsze co się rzuca w nozdrza to kanaliza, nie jakaś mocna, ale wyraźnie wyczuwalna, pod tym mamy delikatnie słodką słodowość, dalej trawa, a pod tym ślad owoców tropikalnych
Wygląd: barwa żółta, średnie zmętnienie, piana biała drobnopęcherzykowa, dosyć trwała, zostawia ładna koronkę na szkle
Smak: pilsowa słodowość z wyraźnym posmakiem trawy, ale takiej która już trochę na polu poleżała, wyraźnie ziołowe, delikatnie słodkie, ale mam wrażenie, że to iluzja owoców tropikalnych, goryczka średnia, całkiem szlachetna, ziołowa
Podniebienie: średnie nagazowanie, średnia pełnia, gładka faktura, bardzo pijalne
Podsumowanie: o ile aromat nie powala, to smak jest naprawdę intrygujący, na początku wręcz dziwny, ale docenia się go z każdym łykiem

3.7
dropi6 (652) - POLAND - DEC 3, 2017
Pale golden, small head. Tropical, citrus, malts, yeast, some alcohol. Sweet, floral, some bitterness. Medium body, quite nice

3
balwanekfigo (288) - POLAND - DEC 3, 2017
W aromacie słodko, pomarańcza, owoce tropikalne. Niskie wysycenie, słodkie, pijalne, goryczka średnia, gładkie, goryczka jakby z nieodjrzalych owoców. Fajnie.

3.7
szczupaczu (206) - Rurzyca, POLAND - DEC 2, 2017
Cytrusowe, bardzo lekkie i słodkie. Orzeźwiające. Pijalność duża, do doskonałości brakuje warunków pogodowych :)

3.9
BrewGuide32 (167) - Szczecin, POLAND - DEC 2, 2017
Golemowski wypust ma barwę jasnopomarańczową, całkowicie zmętnioną, nieprzejrzystą.(Po nalaniu osadu z dna butelki wygląda jak woda z kałuży, ale powiedziałbym jak na Hazy IPA przystało) :)
Piana biała, buduje się średnich rozmiarów, szybko redukuje się do pozostałości na powierzchni piwa. tu i ówdzie ma ochotę koronkować na szkle.
Aromat, tutaj nozdrza uderza dość intensywny i świeży zapach owoców tropikalnych, takich jak mango, brzoskwinia, papaja, melon, grapefruit, pomarańcza, można tak wymieniać bez końca, na dalszym planie wybijają się leśno-żywiczne klimaty.
Smak, od pierwszego łyku, gardło orze średnio mocna grapefruitowa goryczka, to z pewnością nie jest klasyczna wersja NEIPA z Nowej Anglii lecz porządnie nachmielona Hazy IPA. Dalej do głosu dochodzą wszystkie owocki tropikalne, zakończone leśno-żywicznym sznytem, tutaj przychodzi na myśl skojarzenie z miąższem z tych wszystkich owoców. Oczywiście brak zbędnego karmelu. Owocowa słodycz jest kontrowaną średnia goryczka z grapefruitowym zacięciem. Faktura אובך jest krągła, gładka, przyjemnie pełna, nie sprawia odczucia wodnistego. Pijalność wysoka, ma się ochotę brać łyk za łykiem.
Podsumowując jest to bardzo dobra, porządnie nachmielona i przede wszystkim z goryczką IPA. Świetna interpretacja tego stylu, oby była powtórzona na lato, wtedy będzie jak znalazł.

3
puren (1285) - Gdańsk, POLAND - DEC 1, 2017
PREZENTACJA:
mętne, żółte, niska piana redukuje się do warstewki, słabo oblepia szkło;

AROMAT:
silny - cytrusy, limonka, mandarynka, pomelo i jeszcze papaja;

ODCZUCIE:
ciało średnie, średnio nasycone, lekko krągłe, trochę ściągające;

SMAK:
cytrusy, biszkopty, papaja, wyraźna grejpfrutowa goryczka;

OGÓLNIE:
bardzo przyjemne piwko - soczyste, orzeźwiające i konkretne, a do tego ze świetną fakturą.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5