Golem Czterysta Czterdzieści i Cztery

overall
53
48
style

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 22   MEAN: 3.3/5.0   WEIGHTED AVG: 3.25/5   IBU: 45   EST. CALORIES: 120   ABV: 4%
COMMERCIAL DESCRIPTION
11,5 Blg Hazy APA with citrus fruits (tangerines, lemons, oranges). Brewed for the 4th birthday of Szynkarnia multitap.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


2.6
Navers (258) - Glasgow, SCOTLAND - NOV 29, 2017
Bottle from V.M. Zawadzcy, Wałbrzych. Beer served in 10°C, Snifter Glass. Pours very cloudy orange, small head. Aroma is fruity, weak citrus hints with candy note. Taste is watery, citrusy, mandarin, earthy.

3
datrael (621) - Krakow, POLAND - NOV 27, 2017
W aromacie i smaku cytrusowo, dość słodko, monotematycznie. Pijalność dość wysoka, lekkie. Z wyglądu żółte, mętne, z marną pianą. Takie sobie

3.2
equisetum (159) - Kielce, POLAND - NOV 21, 2017
Mętne piwo koloru złotego praktycznie bez piany. W zapachu jest cytrusowo i słodowo, ale intensywność jest niska. W smaku jest bardzo słodko, piwo ma bardzo dużo ciała wysycenie zerowe. Czuć cytrusy, jest obecna delikatna cytrusowa kwaśność, do tego mamy średnią goryczkę (górne partie średniej) i delikatną nutę ziemistą. Wydaje się, że sama goryczka jest dość trawiasta i raczej nie użyto tutaj chmieli amerykańskich a całość aromatu cytrusów pochodzi z dodanych owoców. Piwo jest niezłe, pijalne, choć na tle najlepszych przedstawicieli gatunku wypada przeciętnie.

4
Cenzura (739) - Warsaw, POLAND - NOV 8, 2017
Aroma: citrus, resin, grass, american hops. Taste: citrus, lemon peel, orange, american hops, resin; very refreshing and drinkable. Small head, poor lacing and low carbonation.

3.7
weaver23ph (412) - Wrocław, POLAND - NOV 3, 2017
Bottle. Hazy, almost muddy pale orange,low, unstable, white head, disappears instantaneously leaving a thin ring and very little lacing. Aroma mostly kerosene,white fruits,hints of lemon zest,grassy, milky. Taste smooth, surprisingly thick for that BLG,sweetish,slightly sour. Carbonation medium to low. Bitterness medium to high, rather short and nice. Aftertaste fruity, kerosene, lemon zest, mango, grassy,milky. Very nice and rich for this low BLG.

2.9
Drago7 (728) - Warsaw, POLAND - OCT 21, 2017
Z: cytruski, przez chwilę myślałem że to może być sour z owocami. S: minimalne wysycenie, soczkowie, dużo tych owoców, kompotowe. No niby spoko, ale jednak nie jest dobrze.

1.6
pmc (7) - POLAND - OCT 19, 2017 does not count
Butelka z 7 WFP. Coś tu poszło nie tak. Piwo jest całkowicie odgazowane i po prostu niedobre. Smakuje przejrzałymi owocami. Brzydki, prawie centymetrowy osad na dnie butelki i bardzo łatwy do wzburzenia. Do tego browar ma chyba problem z pasteryzacją. Niestety poszło do kanału :-(

3.4
bjorn77 (771) - Kraków, POLAND - OCT 17, 2017
Aromat: super, bardzo mocny i świeży, dużo świeżych i soczystych cytrusów, pomarańcze, cytryny, grejpfruty, mandarynki. Nutki żywiczne też obecne. Piwo pachnie wyśmienicie.
Wygląd: brunatne złoto, odcienie pomarańczy, zmętnione, piana bardzo mała, biała, zaraz prawie całkiem zanika.
Smak: owocowe, bardzo świeże, lekkie i orzeźwiające, dosyć słodkawe, słodycz od słodkich cytrusów, gładkie, laktozy nie wyczułem, mniej gorzkie a bardziej owocowo cierpkie. Goryczka wychodzi na końcu. Z owoców to są tu świeże i wyraźne cytrusy, pomarańcze, grejpfruty, mandarynki, cytryny.
Odczucie: trochę pustawe, ale laktoza i płatki dodają gładkości, plus przez wyraźny smak tak tego nie czuć. Średnio nasycone, gorzka żywiczna goryczka na finiszu.
Całość: na pewno lekkie, rześkie, orzeźwiające i pijalne, wyraźnie owocowe, dosyć wyraźne w smaku. Niezłe, dobre na upał, całkiem smaczne. 8/3/6/4/13

3.7
piwnanuta (262) - Warsaw, POLAND - OCT 17, 2017
Mega pijalne i cytrusowe. Aksamitne z deczka. Pite w domu. Butelka z wfp 2017.

2
pjetja7 (6) - - OCT 13, 2017 does not count
UPDATED: OCT 13, 2017 spodziewałem się więcej... piwo bez gazu i piany. goryczka byłaby fajna gdyby było nagazowane. Aromaty Ładne wyczuwalne cytrusy których w smaku już się nie wyczuwa.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5