overall
97
78
style
Serve in Shaker, Snifter

bottled
available

on tap
unknown

Regional Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 91   WEIGHTED AVG: 3.72/5   EST. CALORIES: 300   ABV: 10%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Imperial Rye Salty Porter - 24 Blg
Double version of the classic Dybuk.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
3.9
p5ychol (969) - Poznań, POLAND - MAR 4, 2018
Barwa niemal czarna, piana beżowa, skromna, ale drobnooczkowa i trwała. W aromacie głównie gorzka czekolada, kakao, trochę pralin. Alkohol niewyczuwalny. Pachnie trochę jak Black IPA, tzn. wyczuwam charakterystyczną dla tego stylu nutę prażonego słonecznika. Całość aromatu mogłaby być bardziej wyrazista, więcej mogłoby się dziać, z drugiej strony absolutnie nic tu nie przeszkadza. W smaku jest wyraziściej, jest tu bardzo dużo czekolady, czuć sól samą w sobie, ale na nieprzegiętym poziomie, ponadto zapewne sól potęguje odczuwalność innych cech piwa. Piwo jest gęste, nawet bardzo, jest treściwe, nisko wysycone, co jeszcze dodaje mu ciała, którego i tak jest dużo. Alkoholu w smaku również nie czuć. Bardzo dobre piwo, czuć że to wersja imperialna i że dodaje mu to klasy. Blisko RISa, ale jednak czuć, że nie jest to RIS tylko Porter. Świetne piwo, polecam.

3.7
fonefan (53400) - VestJylland, DENMARK - MAR 3, 2018

Bottle 330ml. @ home.

[ As Golem Double Dybuk ].
Clear dark brown black colour with a average, frothy, good lacing, mostly lasting to diminishing, beige head. Aroma is moderate to heavy malty, dark malt, roasted, chocolate, sweet malt, alcohol, dark fruit, rye, moderate caramel, light coffee. Flavor is moderate to heavy sweet and moderate bitter with a long duration, malt bitter, dark malt, roasted, caramel, alcohol, rye, salty. Body is medium, texture is oily, carbonation is soft, finish feel is light alcoholic. [20180226]
7-4-7-4-15

3.8
krasnalek (244) - Września, POLAND - FEB 25, 2018
Aromat: kawa, czekolada Wygląd: ciemno brunatne, nieprzejrzyste, słaba piana Smak: czekolada mleczna i czarna w goryczce, kawa, nieco paloności Podniebienie: ciało duże, gładkie

3.6
szymonskc (1113) - Skórcz, POLAND - JAN 30, 2018
Zapach średnio intensywny, gorzka czekolada, kakao, paloność, suszone owoce, lukrecja, alkohol. Kolor czarny, nieprzejrzyste. Piana brązowa, średnio obfita, drobna, średnio trwała, zdobi szkło. W smaku umiarkowana słodycz, średnia pełnia, paloność, kawa, gorzka czekolada, lukrecja, alkohol. Goryczka średnia, wysycenie średnie.

4
oczek2015 (503) - Przemysl, POLAND - JAN 18, 2018
UPDATED: JAN 18, 2018 Butelka 330ml z datą ważności do 30.09.2018. BARWA: ciemno brunatne, klarowne. PIANA: brązowa, drobno pęcherzykowa, średnia (pomimo niskiego wysycenia ładnie się buduje), średnio trwała, lacing brak. AROMAT: Przyjemny czekolada, ciemne owoce (głównie śliwka, delikatne melanoidy, i co jakiś czas jakby wanilia w tle. SMAK: gorzka czekolada, wiśnie w likierze i dość wysoka goryczka palona z zaznaczoną kawą (trochę risowa) i przyjemnym szlachetnym alkoholowym finiszem. Wysycenie średnie do niskiego (duży plus), gęste, aksamitne, pijalne.

4.1
balwanekfigo (368) - POLAND - JAN 13, 2018
Nie jest bardzo gęste, piana beżowa. W aromacie nuty szlachetnego alkoholu, wiśnie w spirytusie, ciemne czerwone owoce. W smaku już gęstość czuć, wysycenie średnie, czekolada, kawa, paloność, wiśnie. Specyficzny porter, dużo nut owocowych, dobry balans. Na minus trochę zbyt mocno czuć te alko, mimo, że nie jest on ordynarny.

3.4
mgajdaczewa (2401) - Katowice, POLAND - JAN 13, 2018
#deskowo Aromat jest słodki, czekoladowy z wstawkami czerwonych owoców. Półpełne, trochę czekolady, trochę paloności. Oj coś mi świta, że więcej wyrazistości miała pojedyńcza wersja.

3.4
Jaceks21 (419) - Zgorzelec, POLAND - JAN 12, 2018
W nosie nie jest jakoś intensywnie, ale w miare ok i typowo. Czekolada, trochę owoców i niestety alkoholu. Sól na granicy wyczuwalności. Piwo, które wypiłem jakiś czas temu i nie zapamiętałem na dłużej. Dobre, nic więcej.

3.9
romanstep (766) - Warszawa, POLAND - JAN 7, 2018
W nosie średnio intensywnie gorzka czekolada i ciemne owoce. Barwa czarna, nieprzejrzyste, piany brak. W smaku pełno gorzkiej czekolady, słodów palonych, kawy, gorzkiego kakao, na drugim planie trochę popiołu, finisz delikatnie alko. Goryczka średnia, palony. Ciałe pełne, nalewa sie wręcz oleiście. Bardzo dobre. Butelka do 30.09.2018

4
Noform (136) - Tarnowskie Góry, POLAND - JAN 2, 2018
po porterze spodziewałem sie czegoś bardziej deserowego a otrzymałem solidnie palone lekko słonawe piwo z piękną i gęstą fakturą. Nic tylko pić


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7 8 9 10


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5