Golem Dybuk Bourbon Barrel Aged

overall
93
95
style
Browar Golem
Brewed at Browar Kamionka Gontyniec

Style: Porter
Poznań, Poland

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 55   WEIGHTED AVG: 3.6/5   EST. CALORIES: 195   ABV: 6.5%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Our classic - Dybuk - a rye porter brewed with salt and cocoa nibs - matured for 3 months in Early Times Kentucky Whiskey / Bourbon oak barrels. The same ones which were used for maturing Lilith Bourbon Barrel-Aged.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


2.9
Bush_Docta (444) - - FEB 18, 2018
Bardzo obfita beżowa piana, drobna, piwo wyraźnie przegazowane. W aromacie kwasek - porzeczka, wiśnia. żyto, dużo lukrecji. Smak też kwasku owocowego, z tyłu ciemne słody, muśnięcie wanili i słodkiej czekolady, z palonością na finiszu. Cóż, wyraźna infekcja, choć pewnie na świeżo było fajne.

3.3
bigbywolf (342) - Słupsk, POLAND - DEC 11, 2017
w zapachu wyczuwalne wanilia, kokos, mleczna czekolada, czerwone owoce, kakao, troche kawy. w smaku kwaskowe, kawowo-czekoladowe, fajny kakaowy finisz. ciut wodniste i za duze nagazowanie.

2.7
Kiezmar (938) - Kraków, POLAND - NOV 14, 2017
Butelka. Dosyć intensywny aromat, kawa, czekolada, trochę wanilii. Po ogrzaniu troszkę trąci żurkiem, albo kwasem chlebowym. W smaku wytrawnie aż wodniście, bez jakiegokolwiek ciała i kwaskowato. Gdzieś majaczy kawa i nic więcej.

3.7
msbernac (2943) - Krakow, POLAND - SEP 16, 2017
Bottle Aroma-caramel, chocolate, vanilla, Appearance-brown, hazy, tan foam, Taste-medium bitterness, medium sourness, light sweetness, Palate-medium body, sticky, average carbonation, long finish, Overall-very good

3
aardvark1 (258) - POLAND - SEP 9, 2017
Aromat to niedojrzała śliwka, niezbyt szlachetny alkohol i kwas chlebowy, nieco nut beczkowych, generalnie jest dobrze. Niestety, smak jest wyraźnie kwaśny, czuć głównie niedojrzałe śliwki, trochę czekolady. Uczucie przy przełknięciu nieco podobne do żurku. Prawdopodobnie świeże było całkiem dobre, ale z czasem zdecydowanie traci

2.3
piwnanuta (271) - Warsaw, POLAND - SEP 9, 2017
Pachnie jak syrop na kaszel. W smaku kwas. Wychodzi też kakao i wanilia. Pite po dacie ważności. Nie warto leżakować.

3.5
fidgetymidget (521) - Warsaw, POLAND - SEP 7, 2017
Zapach z początku dosyć zwykły, czekolada, lekkie orzechy. Z czasem wychodzi kwaśność objawiająca się aromatem wiśni. W smaku ewidentnie kwaśne, ale nie jest to takie złe. Wyraźny smak chlebu żytniego, kawy. Brak trochę ciała

3.2
LiwkoLiwko (563) - POLAND - SEP 5, 2017
Ciekawy i dosyć intensywny aromat. jest kawa, jest czekolada w tle beczka objawia się wanilia i kokosem. w smaku wytrawnie, bez ciała i kwaskowato.

4.2
Manslow (2000) - Warsaw, POLAND - SEP 2, 2017
Z notatek spisane. Butelka pite na działce. Kolor ciemny, klarowne z refleksami, piana solidna bardzo dobrze się trzyma szkła.Aromat kawowo-zbożowy, słody i trochę owoców.W smaku kawa, kakao, goryczka mała.Na podniebieniu delikatna paloność, aksamitne, świetne piwo.

3.7
bonev (967) - POLAND - AUG 23, 2017
Dokładnie tak jak wersja podstawowa jest to naprawde fajne piwo. Mala roznica sa wyczuwalne nuty beczki po bourbonie. Jest to jednak w moim odczuciu zbyt malo intensywne by mialo jakis znaczacy wplyw na moja ocene w porowniau z wersja bez lezakowania.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5