overall
78
57
style
Serve in Shaker, Tulip

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 71   WEIGHTED AVG: 3.41/5   SEASONAL: Spring   IBU: 67   EST. CALORIES: 210   ABV: 7%
COMMERCIAL DESCRIPTION
American IPA with amchur (green mango powder) 16.5 Plato Malt: pils, wheat, carapils Hops: Warrior, Citra, Simcoe Adjuncts: sugar, amchur Yeast: US-05

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
3.1
Hardened (183) - POLAND - JAN 23, 2018
Cytrusowo-słodowe. Goryczka intensywna, z egzotyczną nuta smakową, ale częściowo niestety w mało komfortowej, nieprzyjemnej nucie smakowej, jakby szczypnął ją karmel. Nie jest złe, ale nie dorosło do oczekiwań.

2.2
bigbywolf (396) - Słupsk, POLAND - DEC 26, 2017
Barwa pomarańczowa, opalizujące, obręcz białej piany. W zapachu karmelowo, ziołowo. W smaku karmel, zioła, grejpfrut, kwiaty, cytryna. Wysycenie niskie.

3.2
smakosz1993 (345) - POLAND - DEC 26, 2017
W aromacie cytrusowość, karmelowość. Barwa pomarańczowa, mocno opalizujące, piana opada do obrączki. W smaku czuć goryczkę, owocowość, i znowu karmelowość, choć pewnie nie ma ich w takim stylu. Goryczka ziołowa. Niezłe piwo, lecz nic poza tym.

4.1
kkulesza (116) - Lublin, POLAND - NOV 20, 2017
Konkretna ziołowa goryczka. Najbardziej wytrawny west coast jaki piłem. Nieprzesadny zapach zielonych ziół.

4.2
szymon92 (237) - �ask, POLAND - NOV 18, 2017
W aromacie jest sporo owoców, czuć tropiki oraz cytrusy pojawiają się także nuty leśne, żywiczne oraz trochę słodowej słodyczy. Aromat jest średnio trwały, bardzo przyjemny i owocowy. Piwo złociste, lekko zmętnione. Piana średnia w białym kolorze, składa się z drobnych pęcherzyków, szybko redukuje się do cienkiej warstwy, jednak ładnie oblepia szkło. W smaku zachowany jest owocowy charakter. Do owoców tropikalnych dochodzą jeszcze białe winogrona oraz mocniej dają osobie znać nuty żywiczne. Goryczka wyczuwalna, na średnim poziomie, ma żywiczno-ziołowy charakter. Wysycenie średnie. Piwo lekkie, bardzo pijalne, lekko wytrawne. Amchur trochę je osłodził, a pszenica dodała lekkiej kwaśności co podniosło pijalność. Piwo bardzo udane, świetnie zbalansowane, bez wad. Bardzo lubię piwa z Browaru Golem to na pewno spotęgowało moją sympatię, obok Naftali chyba najfajniejsze od nich. Podsumowując bardzo udana, stylowa IPA w wydaniu west coastowym.

3.9
autos5 (440) - Szczecin, POLAND - NOV 4, 2017
Piwo ładne z małą pianką. Aromat cytrusowy z delikatną egzotyką. W smaku jest całkiem przyjemnie, sporo chmielowości i majacząca cierpkość owocowa. Goryczka na średnim poziomie. Ogólnie bardzo dobre i dość orzeźwiające piwo.

3.2
poznan (164) - POLAND - NOV 3, 2017
Barwa jasno-bursztynowa, piana niska, szybko redukuje się do drobnej obrączki. W aromacie mango, mandarynki, dość owocowe. W smaku chmielowo-owocowe, niezbyt wyraziste. Wysycenie średnie, goryczka średnia do wysokiej, trochę wodniste.

3
balwanekfigo (371) - POLAND - NOV 1, 2017
Piano Niska wysycenie niskie. W aromacie bardzo słodkie owoce tropikalne, bardzo przyjemnie. Goryczka średnia, wyraźna, słodko cytrusowo Tropicalnie, dobrze skonstruowane goryczką, Balance dobry. Dużo ciała, po czasie goryczka lekko Łodygowa, minimalnie zalega. Jest OK.

2.9
buki (587) - Otwock, POLAND - OCT 18, 2017
Coś nie pykło
Bardzo cukrowe, od pierwszego łyku aż po przełyk. Cukierkowe i jakby delikatnie owocowe? Coś jak kandyzowane owoce ale ze słodyczą tak podbitą, że to IPA nie przypomina. Goryczki całkowicie brak. I po co ten cukier w składzie? :C

3.4
titanek (472) - POLAND - SEP 18, 2017
W smaku lekko cytrusowe, słodkie, lekko trawiaste. Goryczka raczej średnia greipfrutowa.wytrawne, godne ze stylem, ale niczym nie zachwyca.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7 8


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5