overall
99
94
style
Serve in Snifter

bottled
available

on tap
available

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 90   WEIGHTED AVG: 3.96/5   SEASONAL: Special   EST. CALORIES: 300   ABV: 10%
COMMERCIAL DESCRIPTION
24°Blg Imperial Stout aged in rye whiskey oak barrels.

Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


3.7
bonev (790) - POLAND - JUL 19, 2017
Wszystko podobne do wersji podstawowej, czuc wplyw beczki poprzez nuty wanilli i drewna jednakze wersje nielezakowana była dla mnie fajniejsza. Piwo jest nieulozone i zbyt alkoholowe.

3.5
KW92 (1621) - Warszawa (Warsaw), POLAND - JUL 16, 2017
UPDATED: JUL 21, 2017
Butelka z data : 01.2019
AROMAT : Bardzo intensywny. Nuta beczkowa (drewno, wanilia), palonosc. Mocno alkoholowe, ale nie w taki sposób jak oczekiwalem. W tle lekka czekolada.
SMAK : Czekolada, karmel, whiskey, kawa, orzechy. Niezbyt przyjemny, alkoholowy posmak, grzeje w przelyk. Odczucie w ustach: oleiste, pelne.
WYGLAD : Barwa czarna, nieprzejrzyste. Piana niska, drobna.
OGÓLNIE : Aromat z butelki, a ten po przelaniu do kieliszka to dwa rózne swiaty. W smaku agresywne, nieulozone. Nie jest to zle piwo, ale slyszac opinie o nim spodziewalem sie po prostu czegos lepszego.

3.4
krasnalek (119) - Września, POLAND - JUL 12, 2017
Aromat: palony, czekoladowy, kawowy z delikatnym, słodkim likierowym alkoholem i drewnianą nutą beczki Wygląd: czarne, nieprzejrzyste z niewielką, beżową pianką. Smak:palono-czekoladowe z nutą kawy, delikatnie zaznaczona beczka, alkohol dobrze ukryty, nieznacznie rozgrzewa w przełyku Podniebienie: przyjemnie gęste, treściwe, bardzo gładkie, gęste ciało pozostawia, długi palono-słodki posmak w ustach

3.9
thorongil2 (3164) - , Ontario, CANADA - JUL 6, 2017
(Tap) with msbernac; clear, very very dark brown colour with a small brown head; aroma of roast, milk chocolate; balanced flavour with a long, medium bitter finish

4
msbernac (2671) - Krakow, POLAND - JUL 6, 2017
Bottle Aroma-caramel, chocolate, coffee, vanilla, Appearance-black, hazy, tan foam, Taste-medium sweetness, medium bitterness, lightly sour, Palate-full body, creamy, average carbonation, long finish, Overall-very good

4.1
PabloZab (1577) - Wroclaw, POLAND - JUL 6, 2017
Butelka 330ml (BB 01.2019). Czarne, nieprzejrzyste z niewielką, beżową pianką. Aromat palony, czekoladowy, kawowy z delikatnym, słodkim likierowym alkoholem i drewnianą nutą beczki, intensywny i bardzo przyjemny. Palono-czekoladowe z nutą kawy ze słodkawym i jednocześnie wytrawnym posmakiem, delikatnie zaznaczoną beczką, przyjemnie gęste, treściwe a przy tym bardzo gładkie, świetnie zbalansowane. Alkohol dobrze ukryty, nieznacznie rozgrzewa w przełyku, a gęste ciało pozostawia, długi palono-słodki posmak w ustach, bardzo przyjemny. Beczka nienachalna, jest raczej subtelnym dopełnieniem i nie gra pierwszych skrzypiec. Bardzo dobre piwo, świetnie się pije.

4.2
Noform (92) - Tarnowskie Góry, POLAND - JUL 2, 2017
Świetny wygląd, bardzo fajny aromat przede wszystkim palony i kawowy. Beczkę czuć. Dość fajnie gęste z wyraźną paloną goryczką

4.1
ArtificialCyst (1195) - Szczecin, POLAND - JUN 27, 2017
Tap at Beerweek Festival. Lots of chocolate, some coconut and vanilla, roasted, liquorice, pretty intensive, dense, sweet and bitter. Pours black with nice head. High bodied, finishing sweet, low carbonation.

4.3
NightHawk91 (71) - POLAND - JUN 26, 2017
Beczka z początku subtelna, lecz wraz z ogrzaniem ujawnia się coraz mocniej. Mniej palone, a bardziej słodkie od podstawy. Doszła intensywniejsza czekolada, wanilia (od beczki) i lekkie czerwone owoce. Do tego lepszy wygląd, stabilniejsza piana. Bogatsze i smaczniejsze. Wow. Chyba do tej pory najlepszy RIS w Polsce zaraz po pierwszej warce Samca Alfa.

3.8
Bush_Docta (343) - - JUN 19, 2017
Piwo jest czarne, gęste, nieprzejrzyste; brązowa piana oblepia ładnie szkło. Aromat to głównie czekolada i kawa z akcentami burbonowej wanilii. Jest dość słodko, beczka raczej subtelna, po ogrzaniu wychodzi więcej marcepanu. W smaku mamy likier czekoladowy, szlachetny alkohol, który nieco jednak przeszkadza, i wanilię. Zakończone jest to solidnie palonym finiszem. Ciało pełne, posmaki beczki zostają długo po goryczce. Bardzo dobre piwo, bo podstawowa Lilith była znakomita, a tutaj nuty beczkowe wniosły dodatkowy smaczek. Po leżakowaniu w bourbonie spodziewałbym się jednak więcej niż jedynie smaczku.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7 8 9
Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5