Harpagan Imbryczek Destrukcji

overall
45
65
style
Browar Harpagan
Brewed at Browar Kamionka Gontyniec

Style: Wheat Ale
Poznań, Poland
Serve in Shaker, Weizen

bottled
available

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 19   MEAN: 3.17/5.0   WEIGHTED AVG: 3.13/5   IBU: 70   EST. CALORIES: 168   ABV: 5.6%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam naszego Świętego Graala, który sprawi, że zawsze będziecie szczęśliwi, zniknie Wasza samokontrola i asertywność. Wasz obecny świat runie w gruzach. Zostanie zniszczony. Będziecie chcieli więcej i więcej. Wiecie dlaczego? To przez herbatę. Lady Grey to czarna, aromatyczna herbata ze skórką bergamotki, cytryną oraz kwiatami bławatka, która idealnie komponuje się z lekkością i świeżością stylu American Wheat. Nasz kolega opowiedział nam kiedyś pewną historię. Sprzedając duszę Diabłu jesteś częstowany filiżanką herbaty Lady Grey. Jest tak dobra, że nie czujesz, gdy ubywa Tobie tych magicznych 21 gramów. To ta historia natchnęła nas do użycia Lady Grey. By podkręcić aromat do piwa dorzuciliśmy również zest cytryny, skórkę bergamotki i solidną dawkę Citry, Amarillo i Centenniala.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


2.7
equisetum (157) - Kielce, POLAND - SEP 27, 2017
Piwo w kolorze jasnego złota. Mętne, z zerową pianą i nasyceniem CO2. W zapachu czuć cytrusy i nuty trawiaste, dość przyjemne. W smaku mamy wyraźną herbatę erl grey z cytryną popartą średnią goryczką, w sumie ta herbata zabija wszystko inne, łącznie ze smakiem piwa. Do tego całość jest lekko słodkawa co powoduje, że dla mnie jest mdła. Nieudany eksperyment. Z czystym sumieniem mogę polecić tylko fanom dodawania do piwa herbaty.

3.5
weaver23ph (408) - Wrocław, POLAND - AUG 18, 2017
UPDATED: AUG 23, 2017 Bottle. Hazy yellow,low unstable,white head,some lacing.Aroma earl Gray tea,malty,citrusy,lemon zest. Taste dry,slight tannins,hints of sour.Carbonation med to low. Bitterness low.Aftertaste earl Gray,grassy,lemon zest.Pleasant.

3.1
Jashiu (1404) - Gdañsk, POLAND - JUL 19, 2017
Raw hop granulate and not much more in the aroma. Can’t lose the the feeling that there’s something buttery getting through on the finish

3.7
cinek (454) - POLAND - JUL 2, 2017
tap/strefa piwa. złote, mętne, z obfitą czapką białej piany, która redukuje się do milimetrowej obrączki w trakcie picia. aromat łodygowy, kwiatowy, herbaciany, po ogrzaniu lekka taninowość. w smaku wytrawno-gorzkie, z mocniej wyczuwalnym akcentem wytrawnym. wyraźny herbaciany posmak na języku. nie moja bajka, ale piwo poprawne

4.1
Marian1990 (511) - Gdynia, POLAND - JUN 14, 2017
Aromat: cytrusy, owoce tropikalne, bergamotka, lekka herbata. Wyglad: metne zolte. Smak: lekko kwaskowe, lekko slodkawe, goryczka srednia, znalansowane. Odczucie w ustach: pelnia srednia, lekkie sciaganie od cytrusow i herbaty. Ogolnie: przyjemne, znalansowane, ciekawe dodatki.

3.4
Beerhunter111 (22974) - P´Castle, GERMANY - JUN 7, 2017
50cl bottle. Pours hazy orange golden colour with a mid-sized most good lasting off-white head. Aroma of berries, wheat, citrus, mild bitter hops. Taste of mild bitter citrusy hops, some lemon, wheat, okay!

3.9
autos5 (408) - Szczecin, POLAND - JUN 4, 2017
Piwo z beczki podczas Szczecin Beer Fest. Aromat cukierkowy i raczej słodki, nie czuć szczególnie cytrusowej chmielowości. Wygląd wręcz genialny, piana gęsta i spora. W smaku jest ciekawie całkiem słodkawo ale złamanie goryczką herbacianą. Raczej nie jest tak goryczkowe jak podaje browar bo jak dla mnie była na średnim poziomie.

3.3
kucharz (156) - Rzeszów, POLAND - JUN 1, 2017
metne pomaranczowe, bardzo lubie taki kolor, w zapachu tez fajnie, jest herbata, slodkie owoce, grejfrut. fajne

3.6
msbernac (2877) - Krakow, POLAND - MAY 28, 2017
Bottle
Aroma-tee, lemon, grapefruit
Appearance-golden, cloudy, white foam,
Taste-medium sourness, light sweetness, lightly bitter,
Palate-medium body, sticky, average carbonation, long finish,
Overall-very refreshing

3.7
bgkm (6) - POLAND - MAY 13, 2017 does not count
Bardzo przyjemne i orzeźwiające piwo. Aromaty cytrusowe oraz herbaciane. W smaku cytryna i ewidentna bergamotka. Dobre nasycenie, niska zawartość alkoholu - idealne na upalne wieczory :) Bardzo pijalne.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5