HedgeHog American Pale Ale

overall
37
24
style
Kraftwerk
Brewed at Browar Wasosz

Style: American Pale Ale
Rzuchów, Poland

bottling
unknown

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 32   MEAN: 2.99/5.0   WEIGHTED AVG: 2.98/5   IBU: 40   EST. CALORIES: 165   ABV: 5.5%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Pasteurized, unfiltered. Barley malt, wheat malt, columbus, citra hops, yeast.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
1.4
lemblej (32) - - JUN 30, 2017
słodowy zapach, brak piany, brak goryczki, ogólnie kiepskie piwo, prawie jak koncerniak

3.1
irenecus (785) - - MAY 10, 2017
Na zdrowie, Salud, Kampai, Prost, Skaal, Zivjeli, Fenékig, На здоровь& Na zdravi

2.8
jandorris (1036) - Warsaw, POLAND - JAN 27, 2017
Backlog. Przenoszenie ocen z innego serwisu, z czasów przed założeniem konta na ratebeer

3.2
Brodzislaw (545) - POLAND - DEC 20, 2016
Kolor złocisty, lekko zamglony. Piana jasna z drobnych pęcherzyków opadła szybko do krążka na powierzchni. Aromat zdominowany przez chmiele cytrusowe (limonka, cytryna, skórka cytrusowa) i niestety wyłazi szmata oraz kwiaty. Trochę nut słodowych, zbożowych. Ogólnie orzeźwiający, gdyby nie ta wada ujawniająca się po ociepleniu. W smaku nieco karmelowej słodkości kontrolnej przez skórkę cytrusową, limonkę i gryczkę chmielową w nucie ziołowo-grejpfrutowej. Goryczka jest wyraźna, na krótko zalega na języku i podniebieniu. Doznania potęguje spore wysycenie. Piwo orzeźwiające, przyjemne w odbiorze, poza wadą w armacie.

3.6
mclaren14 (432) - £ód¼, POLAND - NOV 10, 2016
Aromat: z butelki początkowo czysto cytrusowo, armat stopniowo przechodzi w dojrzałą marakuję i kończy się bardzo słodowo z lekkim masełkiem, w szkle owocowe aromaty uciekają na dalszy plan, a prym wiedzie słodowość, lekki diacetyl, który nie przeszkadza w odbiorze Wygląd: barwa bursztynowa, nieregularne zmętnienie z drobinkami osadu, wysoka, drobnopęcherzykowa, perłowa piana o barwie złamanej bieli, trwała, ładnie zdobi szkło Smak: delikatna słodycz, zdecdowanie słodowe z cytrusami wyczuwalnymi bardziej niż tropikalne owoce, goryczka średnia, grejpfrutowa, lekko zalegająca, dobrze zbalansowanie Podniebienie: średnie nagazowanie, pełne, bardzo gładkie, bardzo pijalne Podsumowanie: porządna APA, braki w aromacie nadrabia smakiem, bardzo przyjemne piwo

2.2
acemilan (527) - POLAND - OCT 10, 2016
Zapach chmieli cytrusowych, piana średnia, opada, dość szybko. W smaku brak jakości, zaskoczenia, czegoś co przyciągnie po raz kolejny do tego piwa. Uczucie wodnistości. Goryczka umiarkowana. Na rynku znajdzie się lepszych przedstawicieli gatunku.

3.3
scirtes (785) - POLAND - SEP 18, 2016
Bottle. Amber beer with small, white head. Aromas of hops: tropical fruits, citrus, some resin. Low bitterness, medium bodied, low carbonation.

3.1
adasko (2233) - Poznan, POLAND - SEP 7, 2016
Tutaj w przeciwieństwie do HedgeHog IPA zaskoczenia dużego nie było. W smaku i aromacie chmiel jest, ale jest dość płasko, tak aby było. W ustach troszkę wodniste. Można wypić, ale jest tak średnio.

3.1
Zupe_zjedz (227) - Wroclaw, POLAND - AUG 22, 2016
Kraftwerk HedgeHog American Pale Ale z Tesco podobnie jak w przypadku AIPY.

3.3
czlowiekwiadro (1338) - POLAND - AUG 11, 2016
zapach przyjemny, słodki, kwiatowy, z nutami żywicznymi, świeży i dość lekki. kolor złoty, wpadający w bursztyn, klarowny, ale z licznymi drożdżowymi drobinami pływającymi w toni i przy dnie. piana biała, drobna i średnia, średnio trwała. w smaku pełne, słodowe, z lekkim posmakiem wypieczonej skórki od chleba, biszkoptów i nutami karmelu. goryczka spora, dobrze zgrana ze słodowością, żywiczna i przyjemna, ale pozostawia lekko chemiczne uczucie na języku. nasycenie średnie.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


tags


#citra