overall
15
38
style
Brewed by Browar Jabłonowo
Style: Pilsener
Wólka Kosowska, Poland

bottling
unknown

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 59   WEIGHTED AVG: 2.69/5   EST. CALORIES: 168   ABV: 5.6%
COMMERCIAL DESCRIPTION
13,6°P

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


1.7
Drago7 (984) - Warsaw, POLAND - DEC 16, 2017
Zapach: przyjemny chmiel. Smak: wyraźna goryczka, jakby owocowa, nawet zbyt intensywna. Metal.

2.7
zage (125) - Kaunas, LITHUANIA - NOV 24, 2017
hay, floral, golden, clear, white foam, lightly bitter, medium body, thin feel

2
Mazi (4) - - NOV 20, 2017 does not count
UPDATED: NOV 20, 2017 Barwa rdzawa, piana dość obfita. W aromacie słodycz, dms i diacetyl. Goryczka ledwo wyczuwalna, ziołowa. Ogólne wrażenie to ciężkość, toporność. Kompletnie nie nadaje się do nazywania tego pilsem.

2.1
piotrtom (187) - Limanowa, POLAND - OCT 28, 2017
Jasnozłoty, klarowny z ładną, białą pianą - wygląd klasa. Aromat chlebowo-siarkowy, słodowy, lekko kwiatowy, drożdżowy, diacetyl i nuta jabłkowa. Byłoby spoko gdyby nie ta siara która w sumie dominuje wraz z diacetylem :/ W smaku jak metaliczny lager z troszkę większą goryczką, coś na podobę Tyskiego. No i jest ta siara nadal. Lekko wodniste. Wypić się da (powiedzmy :P) ale nie jest to dobre piwo ani tym bardziej Pils :/

3.7
nilcorc (47) - - OCT 10, 2017
Bottled. In my opinion a really nice beer, quite bitter, a little bit of caramel. It's a nice choice for a Pils.

2.7
Cybuch (632) - Muszyna, POLAND - SEP 23, 2017
W aromacie metaliczne i ziolowe. Barwa ciemnozlota, klarowne, piana drobna, opadajaca. W smaku polslodkie, lekko karmelowe. Kontruje to goryczka, ziolowa, lekko pozostajaca, na niskim do sredniego poziomie, duzy plus. Wysycenie wysokie. Fajny lager, mozna nazwac go pilsem.

2.1
purgeist (2) - - SEP 23, 2017 does not count
Kojarzy mi się z warką strong. Słodowe, ciemna barwa-miedź/bursztyn (chociaż moim zdaniem to jest RDZA-zaraz powiem dlaczego). Pierwszy raz kupiłem, ma zmienioną szatę graficzną, ale smakuje...średnio. Minimalny DMS, silniejszy acz nawet przyjemny diacetyl. Piana obfita, pozostawia ładny lacing. I teraz ta rdza...smakuje jakbym pił piwo trzymając drobniaki w ustach. Test węchowy na skórze ujawnia mi silny metaliczny aromat. No i ogólnie, masło i karmel. Estrów nie wyczuwam. Nie jestem znawcą pilsnerów, ale nikomu kto chciałby się napić pilsa bym nie polecił. Pilsner to jasne piwo to jest rdzawe!

3
pajaczeq (110) - POLAND - SEP 21, 2017
Aromat bardzo ładny chmielowy mocno, trochę ciasteczkowy bardzo miły dla nosa :) Piana ładna po nalaniu redukuję się szybko do zera :) Kolor złoty przejrzyste. Dobra dość intensywna goryczka. Smak goryczka, bardzo fajne odczucie w ustach. Znów zaskoczenie dla mnie bardzo dobry pils :)

2.1
czlowiekwiadro (1240) - POLAND - AUG 31, 2017
zapach dość ciężki, słody, zieleń, lekkie zioła, trochę dojrzałych jabłek, cukru pudru i gotowanych warzyw. kolor złoty, głęboki, wpadający w miedź, równomiernie, lekko zmętniony, w toni pływają niewielkie drobiny. piana biała, dość obfita, gęsta i trwała. w smaku raczej pełne, dość tępe, słody, słodka bułka, odrobina karmelu, jabłko, zielone rośliny, trochę ziół i liści. smak sam w sobie nie jest zły, ale mało pilsowy. goryczka umiarkowana do niewielkiej, ale wyczuwalna. zieleń, pestki, lekkie zioła i garbniki. dość długa. nasycenie umiarkowane. po jakimś czasie pojawia się żelazisty posmak

2.4
beton (717) - Tarnobrzeg, POLAND - MAY 19, 2017
Piwo skonsumowane. Ocena na podstawie retrospekcji w celu uzupełnienia profilu.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5