overall
85
83
style
Brewed by Browar Widawa
Style: Session IPA
Chrząstawa Mała, Poland

bottling
unknown

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 41   WEIGHTED AVG: 3.45/5   SEASONAL: Special   EST. CALORIES: 144   ABV: 4.8%
COMMERCIAL DESCRIPTION
11°

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


2.4
Drago7 (1036) - Warsaw, POLAND - MAR 9, 2017
Zapach zakurzonych śmierdzących skarpet. Smak mocny grejpfrut pomarańcza liczi.

2.6
Bitek (901) - Warszawa, POLAND - AUG 26, 2016
UPDATED: FEB 15, 2018 Tropiki, zywica. Minimalna slodowosc. Lekkie, wytrawne. Mocna, dluga grejpfrutowa goryczka. Gorzka woda ;) [Archiwum, WFP ’14].

3.7
mateuszk (2769) - Poznań, POLAND - AUG 22, 2016
Pours clear and golden with white solid head. Aroma of citrusy with resiny touch. In taste dry, bitter, citrusy. Light body, moderate carbonation and solid bitterness in the finish. Light, hoppy and drinkable - all what you could expect, nicely done.

3.8
Deon (387) - POLAND - MAY 23, 2016
Kolor złoty, piana obfita, długo się trzyma i ładnie krążkuje. W aromacie cytrusy, żywice i las iglasty. W smaku słodko i lekko kwaskowo. Całość dopełniają żywice. Ciało niskie, wysycenie średnie. Goryczka wysoka - żywiczno - grapefruitowa, długa. Lekkie, orzeźwiające, goryczkowe - dla mnie bomba!

3.4
bonev (967) - POLAND - MAY 18, 2016
Jasne i klarowne piwo z piana ktora dosc szybko sie ulatnia. W aromacie fajnie chmielowo i lekko cytrusowo. W smaku sie zawiodlem bo wydawalo mi sie ze pije poprostu gorzka wode. Pod koniec juz troche meczylem. Raczej nie powtorze.

3.8
titanek (467) - POLAND - MAY 12, 2016
Kolor jasno złoty bardzo mętne. Piana ładna, bardzo drobna, zbita ale dość szybko opada Zapach bardzo intensywny owoców tropikalnych i słodkich i cytrusowych. Bardzo orzeźwiające. W smaku bardziej żywiczne niż cytrusowe, goryczka dość wysoka grejpfrutowa. Bardzo fajne piwo.

3.5
crimson75 (298) - Gdańsk, POLAND - MAY 10, 2016
Butelka, Outlet Aromat to lekki zawód, oczywiście nie spodziewalem sie w sunny ale cytrusowej bomby, ale jednak liczyłem że owoców będzie więcej. Trochę ich jest, może nawet bardziej jasnych niż ostrych czerwonch grejpfrutów, trochę żywiczności...nmo właśnie, trochę Dużo fajniej w smaku, bo obok lekkosci sunny ale’a jest baaardzo fajna, konkretna, nieco ziemista i ziołowa i nadspodziewanie krótka goryczka. Dla mnie - świetna goryczka do takiego lekkiego piwa, bardzo mi to pasowało

3.8
Jurgos (297) - POLAND - MAY 6, 2016
Barwa pomaranczowa. Piana średnio obfita, biała. Aromat dość mocno chmielowy, całkiem świeży. Czuć żywice i cytrusy, ale bardziej żywica chyba, ale później jest też sporo słodyczy i owoców tropikalnych. W smaku goryczka jest wyczuwalna już po pierwszym łyku, ale czuć w oddali taką kontre słodką, choć ona tylko gdzieś przez moment przemyka po języku. Goryczka jest wysoka, pozostaje na długo. Piwo dość mocno nasycone, lekkie i pijalne. Goryczka trochę zalega, jest może lekko garbnikowa i ściagająca.

3.6
LordBrew (261) - Ziemnice, POLAND - MAY 6, 2016
Aromat - przyjemna żywica i cytrusy ale nieprzesadnie intensywny. W smaku rządzi niepodzielnie radykalna goryczka, która przy sporej wodnistości piwa nie ma żaden konkurencji ze strony słodów. Goryczka bardzo długo się trzyma ale nie męczy. Pijalność wysoka. Ogólne wrażenie - woda z chmielem ale bardzo przyjemna w piciu.

3.7
Procent (717) - POLAND - MAY 5, 2016
W aromacie dość mocno chmielowe, cytrusy, trochę malin, słodkich owoców, lekko żywiczne, jest też ciut biszkopta w tle. Barwa złota, niestety pływają jakieś paprochy w środku, piana ładna, aksamitna. W smaku także cytrusy, ciut maliny i żywica. Goryczka wysoka, lekko ściągająca i zalegająca. Lekkie, pijalne. Dobre!


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


tags


#11°