overall
62
42
style
Kraftwerk
Brewed at Browar Wasosz

Style: India Pale Ale (IPA)
Rzuchów, Poland
Serve in Shaker, Tulip

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 70   WEIGHTED AVG: 3.3/5   EST. CALORIES: 192   ABV: 6.4%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Podobno w dobrym tonie jest pijać herbatę o 5 po południu, używając do tego celu niewielkiej filiżanki, którą przechyla się do ust z odgiętym małym palcem. Zwyczaj ten pozostaw jednak emerytom, a Ty delektuj się uwarzonym przez nas aromatycznym Earl Greyem, w którym rozkwitają egzotyczne nuty hibiskusa i bergamotki, doskonale zbalansowane goryczką amerykańskiego chmielu. Z tym piwem "tea party" nabiera nowego znaczenia.

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
3.3
rami_pl (5362) - Warszawa, POLAND - MAR 18, 2018
Rami Rami is drinking a sTEAm Time by Browar Kraftwerk at Pod Mosteczkiem Malo ipowe ale dodatki fajnie zagraly, dajac rzeskie, takie mietowe az wrazenie. Pijalne milo, 3.3-3.4?

3.8
MoravenTolo (131) - Wrocław, POLAND - FEB 28, 2018
Aromat herbaciany, barwa bursztyn, piana słaba, w snaku mocno herbaciane z solidną goryczką

2
assembler (28) - Cracow, POLAND - FEB 25, 2018
Backlog 2016. Piwo ciekawe, herbaciane, ale! na dłuższą metę - za dużo tego earl greya i przestaje być czuć hibiskusa .

3.6
Ruprecht_007 (995) - Cesky Tesin, CZECH REPUBLIC - FEB 24, 2018
Jako upřímně, jako "pivo" to moc zařadit nejde a pro spoustu lidí to bude úplně mimo, ale mě tahle brutálně hořká, čajová IPA sedla. Parádní pokus naimplementovat hořký čaj na pivo se povedl...Ale není to pro každého...

2.4
madman25 (19) - Łodź, POLAND - FEB 21, 2018
Aromat kwiatowy, ziołowy. W smaku kwaśno i gorzko również lekko ziołowo. Mocny goryczkowy finish. Nic specjalnego, średnio pijalne (dla mnie za ostry finish)

3.2
tzynamoon (401) - Jastrzebie-Zdroj, POLAND - FEB 12, 2018
Ziołowy aromat i naprawdę konkretna, zalegająca goryczka. W smaku jest dość jednowymiarowo. Drugi raz bym nie kupił.

3.7
CaskChief6 (17) - - JAN 22, 2018
BB 2018.06.16, barwa ciemnozłota, wpadająca w jasny bursztyn i widać niewielkie zmętnienie wynikające trochę zapewne ze szkła, które powoduje strużki gazu. Piana gęsta, biała, opada średnio szybko, ładnie olepiając szkło. Pozostaje raczej niewielki pierścień, który już się trochę utrzymane. Dość dużo średnich pęcherzyków, choć raczej składa się z drobnych. Aromat bardzo przyjemny ziołowo-herbaciany. Czuć lekko słodycz kwiatową. Lekko też, choć słabiej, chmiele cytrusowe, ale delikatnie w tle. Po lekkim ogrzaniu w dłoni wychodzi bardziej nuta słodka, jakby karmelowa. W smaku goryczka wyraźna, ale nie krzywi, choć pozostaje w ustach jakiś czas. Powiedziałbym, że nieco orzeźwiająca. Wysycenie średnie, przy trzymaniu w ustach lekko czuć na języku bąbelki. W drugim planie da się wyczuć herbatę. Bardzo pijalne i odpowiednio szybko się w kuflu odgazowuje, przez co jest dość lekkie i nie zalega na żołądku, ani nie zapycha. W smaku nie czuć już tego karmelu. Za to ciągle z tła jakieś zioła przebijają.

2.7
creppyiceman (1342) - POLAND - DEC 25, 2017
( bottle) Aroma: diacetyl, caramel, bergamote. Appearance: dark orange color, small head. Taste: semi-dry, flavour of bergamote, caramel, butter and citrus fruits.. Palate: medium body, medium carbonation. Overall: Too buttery, yet drinkable.

3.4
Wolin1991 (99) - Ruda Slaska, POLAND - DEC 20, 2017
Ocena przeniesiona z innego portalu podczas zakładania konta na ratebeer. Piwo dobre.

3.4
buczykij (220) - Limanowa, POLAND - NOV 8, 2017
Barwa pomarańczowa, piwo mętne. Piana średnio obfita, drobne i średnie pęcherzyki, delikatny lacing. Aromat przyjemny, słodkawy, nuty chmielowe-owocowe na średnim poziomie, początkowo obecna też nuta herbaty i hibiskusa. W smaku lekka słodycz, goryczka średnia piwo dobrze pijalne, gładkie, średnio nasycone.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7 8


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5