Miłosław Żytnie Session IPA

overall
45
28
style
Brewed by Browar Fortuna
Style: Session IPA
Miłosław, Poland

bottling
unknown

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 87   WEIGHTED AVG: 3.14/5   IBU: 42   EST. CALORIES: 138   ABV: 4.6%
No commercial description

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


3.3
mati128xd (295) - POLAND - DEC 9, 2017
Kolor jasno herbaciany, zmetniony. Piana calkiem solidna. W aromacie lekka, ale tez troche karmel. W smaku podobnie, nie bardzo jest sie co rozpisywac nad tym piwem. Czuc wyrazna slodowosc, przydaloby sie po prostu wiecej chmielu. To jest glowna wada tego piwa. Pijalne, lekkie, ale to tyle

2.9
hatchet90 (166) - Wroclaw, POLAND - DEC 3, 2017
Aromat słaby i mało intensywny. Karmelowy, cytrusowy, słodowy. Niska goryczka. Dosyć wytrawne. Ogólnie nic ciekawe. Na raz. Wypić i zapomnieć.

2.9
pajaczeq (91) - POLAND - DEC 2, 2017
Aromat cytrusy ale w ogóle bardzo słaby a co wychodzi na wierzch to mokra szmata i kanalizacja nawet jak piwo jest dość chłodne także aromat na minus. Piwo lekko mętne, złotego koloru, piana po nalaniu biała bardzo ładna jednak szybko redukuję się do minumum. W smaku karmel, goryczka niska i krótka, trochę wodniste, słodowe i tak poza tym reszta to chyba autosugestia :) Także jest bardzo średnio :)

2.9
rafax (431) - POLAND - NOV 27, 2017
Bottle. Dark golden, just a bit hazy with big, frothy, white and very solid head and good lacing. Very light citrus and hops aromas, you have to put nose deep to the glass to feel it. Medium body with nice smooth mouthfeel, a bit spicy flavor in the finish. Not bad but please add MORE HOPS!!!

3.5
harmasalim (128) - POLAND - NOV 26, 2017
Piwo o ładnej barwie ciemnego złota, opalizujące.
Piana obfita, biała powoli opada, pozostawiając fauny łaciny. W aromacie slodowe, owocowe, żywiczne, lekki diacetyl.
W smaku zbożowe, slodowe, biszkoptowe.

3.7
czlowiekwiadro (1171) - POLAND - NOV 22, 2017
zapach intensywny, przyjemny, sporo słodów, lekki miód, kwiaty, żywice, lekkie owoce tropikalne, trochę kwaśnego ciasta albo zakwasu. wszystko ładnie zgrane. kolor złoto pomarańczowy, mocno opalizujący, piana biała, średnio obfita i niespecjalnie trwała. w smaku dość pełne, sporo żyta, słodów, lekka słodka drożdżowa bułka, trochę ziemi, odrobina drewna i przypraw, trochę kwiatów, żywic i ziół. goryczka umiarkowana do lekko wysokiej, żywice, plastelina, kurz i ziemia. w ustach dość pełne. nasycenie umiarkowane. bardzo pijalne, choć jak na sesyjne bardzo konkretne i zdecydowane w smaku

3
Piotrek4 (315) - Lublin, POLAND - NOV 21, 2017
Trochę masełko niestety. Poza tym jest trochę pikantności z żyta i karmelu. Chmielowe akcenty w postaci delikatnych cytrusów, goryczka na odpowiednim poziomie. No gdyby nie to masełko to by było na prawdę spoko.

3.5
puredelusion (428) - Lviv, UKRAINE - NOV 19, 2017
0.5 bottle. Pours clear golden color with medium white head. Aroma of hops, light citrus. Flavor is medium sweet, light bitter. Light body, lively carbonation. Medium long, soft finish.

3
Macieg (55) - Lipno/Wloclawek, POLAND - NOV 10, 2017
UPDATED: NOV 10, 2017 Wygląd wzorowy, złociste, fajna biała piana, klarowne. W aromacie owoce w stronę gruszki, brzoskwinia, herbatniki, winogrona, zioła. W smaku ziołowe, goryczka ziemisto-pestkowa. Fajnie czuć żyto w teksturze

3.3
chitta (47) - POLAND - NOV 1, 2017
Piwo kupione w Żabce, data 05.05.2018. Barwa złota do bursztynowa, opalizujące, piana obfita drobna, szybko się redukuje oblepia szkło. W aromacie diacetyl(przeszkazajacy), żywicznie, cytrusy, trochę karmel. W smaku wytrawne, na początku chlebowe, słodowe, potem kwaskowate, delikatnie cytrusowe, następnie przechodzi to w żywice, iglaki i delikatna goryczka, dziwna ale nawet przyjemna. Wysycenie ok, faktura piwa gładka, pełna, gęsta. Ogólnie ok, ale niczym się nie wyróżnia, no może oprócz chmielu.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7 8 9
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5