overall
88
83
style

bottled
available

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 82   WEIGHTED AVG: 3.52/5   EST. CALORIES: 330   ABV: 11%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Braggot. 26°

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
3.5
tgrtnr (493) - Augsburg, Bavaria, GERMANY - MAR 28, 2018
330 ml bottle. Murky dark brown almost black coloured, cappucino coloured head. Dried fruits, toffee, caramel, espresso, brown sugar, honey, williams pear schnapps. Very sweet and slightly dry, boozy alcoholic. Full bodied, low carbonated, slick texture, dry sweetish finish. Nice stuff.

4
Hoppy_Luke (2195) - Poznań, POLAND - MAR 9, 2018
Połączenie piwa w stylu foreign extra stout z miodem wielokwiatowym. Niemalże czarna barwa i niewielka, beżowa piana. Aromat słodki, czekoladowy, miodowy. W smaku bardzo przyjemne, ułożone. Sporo słodyczy, lekka paloność i posmaki miodowe. Alkohol bardzo dobrze ukryty. Pije się przyjemnie, nie męczy, a po ogrzaniu zyskuje na intensywności.

3.7
ElDesmadre (4446) - Mikołów, POLAND - FEB 15, 2018
Bottle, mid 2017. Roasted notes, dark chocolate, caramel, toffee, floral honey. Thick and sweet, honey sweet with an accentuated roasted bitterness. The honey stays in the background all the time. Oaky. Excellent stuff.

2
dzonny11palcow (65) - Poznan, POLAND - FEB 3, 2018
Aromat w miarę słodki. Słabo wyczuwalny miód bardziej czuć w tym (hmm) melase (?) lub coś w tym stylu. Brak mu głębi. Takie syropkowe piwo, jednak bez przesady i zbytniej słodkości. Piana jest i szybko znika. W sumie się zawiodłem. Więc nie chciałbym tego powtarzać.

4
bedzinianin06 (689) - - JAN 31, 2018
Piwo pite na BGM 5 - ocena z notatek w ramach uzupełnienia. Aromat słodki - czekolada, śliwka; ogólnie w klimatach porteru bałtyckiego. W smaku paloność vs. słodycz i czekolada. Piwo mocno grzeje, może trochę za mocno (choć to właściwie nie do końca piwo.. Niskie nagazowanie. Ciałko jest. Podsumowanie: Choć mocno grzeje, jest smaczne i dla mnie interesujące.

3.9
Hardened (190) - POLAND - JAN 7, 2018
Przede wszystkim miód nie zdominował smaku, jedynie go ubogacił, pozostawiając charakter risowy. Piwo aksamitnie pijalne, w zapachu czekoladowe i kawowe. Smak to czekolada, kakao i miód. Dobre.

4.1
oczek2015 (540) - Przemysl, POLAND - JAN 2, 2018
UPDATED: JAN 2, 2018 Butelka 330 ml z datą ważności do 29.03.2018. BARWA: ciemno brunatne, klarowne. PIANA: praktycznie brak przez chwilę zaczyna się budować i w kilka sekund znika do zera. AROMAT: słodki likierowy, praliny , w tle delikatne nuty drewniane. Jak się ogrzało pojawia się czekolada i kokos ( pierwsze skojarzenie bounty). SMAK: likier kawowy przełamany ziołową goryczką na finiszu delikatna paloność. Pełne, gładkie , z bardzo niskim wysyceniem. Typowo degustacyjny trunek, 330ml na dwie osoby nie zmęczyło ( w pojedynkę idealne na godzinne posiedzenie). W ciemno RIS team #słodyczka, choć gdyby nie ta intensywna kawa bliżej mu do imperialnego porteru. Ciekawe piwo.

3.8
matbli (547) - Poznan, POLAND - DEC 1, 2017
UPDATED: DEC 1, 2017 Pours dark brown with fast falling head. Aroma of buckwheat honey, chocolate, caramel, spices and some alcohol. High sweetness in taste with a roasty bitter finish. Full bodied a slightly boozy, but not in a disturbing way. Tasty.

3.5
jfb (7466) - GERMANY - NOV 22, 2017
UPDATED: NOV 26, 2017 (bottle) darkest brown colour with no head. aroma of chocolate syrup and wildflower honey, quite earthy, with a light touch of liquorice, some pine syrup and cherry stones. flavour is mostly earth, dusty malts and toasted bread, with some heavy notes of root beer, more syrup, chocolate icing and a medium roasted-bitter finish. heavy-bodied with soft carbonation.

4
szymon92 (255) - �ask, POLAND - NOV 9, 2017
W aromacie jest bardzo czekoladowo, pojawia się paloność, są praliny. Zapach jest trwały, intensywny oraz przyjemny, kojarzy się trochę z rumem. Piwo czarne, nieprzejrzyste. Piana kremowa, od razu po nalaniu redukuje się do pierścienia. W smaku jest słodko, znowuż czuć czekoladę, paloność, a także pojawia się kawa. W tle można wyczuć miód, którego brakło w aromacie. Goryczka jest niska, ale fajna. Alkohol czuć minimalnie, grzeje lekko w usta, w smaku także pojawiają się skojarzenia z rumem. Wysycenie niskie. Piwo jest słodkie, ale nie lepkie. Nie jest też oleiste, myślę że spora zasługa w tym podstawowego piwa jakim był foreign extra stout. Jest gładko, treściwie, pozycja typowo degustacyjna. Piwotece wyszedł bardzo udany braggot. W porównaniu do swojego odpowiednika z browaru Perun, ten ma bardziej piwny charakter. Jest dobrze ułożony. Jeśli chodzi o wady to na pewno brakuje miodu w aromacie, a ja osobiście spodziewałem się czegoś bardziej likierowatego.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7 8 9


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5