Pracownia Piwa Like On Nick

overall
56
96
style
Brewed by Pracownia Piwa
Style: Bitter
Modlniczka, Poland
Serve in English pint

bottled
available

on tap
unknown

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 35   MEAN: 3.26/5.0   WEIGHTED AVG: 3.23/5   EST. CALORIES: 135   ABV: 4.5%
No commercial description

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


3.5
titanek (467) - POLAND - JAN 13, 2018
UPDATED: JAN 13, 2018 Fajny aromat słodki owocowy, na finiszu żywiczny . W smaku taniniczne cierpkie na finiszu, lekka bitterowa goryczka. Ciekawa wariacja bitter

1
puren (1358) - Gdańsk, POLAND - NOV 19, 2017
PREZENTACJA: przejrzyste z tycimi drobinkami w toni, ciemno bursztynowe, piana wściekle obfita, opada do atolu, na ściance zostawia kilka plamek;
AROMAT: gorzki karmel, mokra ściółka, bukiew, nad tym unosi się zwiewna nuta pilsowej szmatki i pomarańczy;
ODCZUCIE: ciało średnie, bardzo wysoko nasycone, bąbelki szczypią w język;
SMAK: wodnisty i kwaskowy z późną bardzo przyjemną ziołową goryczką;
OGÓLNIE: niefajne piwo, brak mu charakteru, za to ma kilka wad.

3.7
oberschlesier (238) - Kattowitz, UPPER SILESIA, - NOV 10, 2017
Zapach karmelowo-ciasteczkowy, wodnisto-bitterowy, są tutaj też chyba amerykańskie chmiele, co może nie bardzo pasuje do stylu, ale fajnie urozmaica kompozycję nie przykrywając innych cech. Jest też lekkie masełko. Smak jak wyżej, nawet spoko goryczka. Kolor też się zgadza, leciutka wpada w pomarańczowo-czerwonawe nuty. To co nie pasuje do stylu to spora piana i dość spore wysycenie. Ale ogólnie to takie bittery to ja mogę pić:)

2.9
rami_pl (4995) - Warszawa, POLAND - NOV 8, 2017
Rami Rami is drinking a Like on Nick by Pracownia Piwa at Konstruktorska Business Center Taki w stylu, ciastkowo-karmelowo-zielskowy. Dosc pelny. Slodkawy. Z niefajna, lodygowo-apteczna dla mnie goryczka. Kwaskowe posmaki. 2.9?

3.5
5eba88 (518) - Warszawa, POLAND - NOV 7, 2017
Wygląd: klarowne, miedziane, biała drobnopęcherzykowa piana - pozostaje po niej pierścień, nieźle zdobi szkło Aromat: ziołowość, karmel, ziemistość, lekka owocowość, cytrusy Smak: ziołowość, cytrusy, karmel, biszkopty, goryczka średnie, nasycenie średnie, pijalne

3.6
buki (565) - Otwock, POLAND - NOV 6, 2017
Pite u Marcina D. w jego HQ
Przyjemny bitter - delikatnie kwaskowy, pełny, pijalny. W posmaku delikatny popiołek. Jest klawo.

4
zboj (477) - POLAND - OCT 28, 2017
Piwo w barwie ciemno bursztynowej, wpadającej już w miedzianą. Wysycenie średnie, piana dość obfita, stopniowo redukująca się do opaski i zostawiająca koronkę na szkle. W aromacie i smaku nuty tytoniowe, ziemiste, ziołowe, lekko owocowe. Do tego akcenty karmelowe i minimalna paloność w posmaku. Goryczka dobrze zaznaczona, bardzo krótka i przyjemna. Bardzo dobrze zbalansowane i bardzo pijalne piwo.

3.7
heman (1312) - Tychy, POLAND - OCT 26, 2017
Barwa miedziana, piwo klarowne, piana obfita, trwała i lekko zdobiąca szkło. Aromat intensywny, palony karmel, nuty toffi, biszkopty i chmiel: ziemisty, ziołowy. W smaku lekkie, wytrawne, lekko kwaskowate. Palony karmel, toffi, goryczka średnio-niska, ziemista, tytoniowa.

3.4
KraftowyJakup (514) - POLAND - OCT 25, 2017
Z butelki bucha cytrusowość z domieszką ziół, po chwili dochodzi delikatna słodowość. W smaku te biszkopty cały czas za chmielem, goryczka niska, grejpfrutowo-ziołowa. Dość chmielowo, jak na bitterka, trochę taki crossover z lekką APĄ, ale efekt końcowy na plus.

3.4
MikeBeermaster (1200) - that shaggy maggot, POLAND - OCT 18, 2017
Herbal aroma with notes of toast, some breadcrust and slight caramelly touch with butterscotch. Translucent brown in the glass with creamy head. Taste is semi dry with notes of herbs, some bread-like notes and tough herbal background. Caramel is noticeable, but not dominant at all. Easy to drink good bitter.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5