overall
95
94
style
Brewed by Browar Profesja
Style: India Pale Ale (IPA)
Wrocław, Poland
Serve in Shaker, Tulip

bottling
unknown

on tap
available

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 37   MEAN: 3.72/5.0   WEIGHTED AVG: 3.64/5   IBU: 60   EST. CALORIES: 219   ABV: 7.3%
COMMERCIAL DESCRIPTION
West Coast IPA - 16.5 Blg
Składniki: woda, słód jęczmienny (Pilzneński, Carmel Pils, Caramel Amber), chmiele (Chinook, Cascade, Citra, Simcoe. Mosaic), drożdże (HotHead Ale), dodatki: cukier (sacharoza).

Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


3.8
evannell (1259) - Kraków, POLAND - JUL 26, 2017
Aromaty cytrus?w. Grejpfrut, limonka. I jeszcze balon?wka. Trochę jakiegoś dziada, ale nie przeszkadza. W smaku dość słodko, ale tak amerykańsko słodko. Wysycenie delikatnie szczypie w język. Fajne. Cieszę się.

3.8
antsaluga (190) - Kraków, POLAND - JUL 15, 2017
Jak na west coast IPA wydaje mi się lekko za ciemne - kolor miedziany. Piana przeciętna. Aromat zdecydowanie intensywny - dużo cytrusów, owoce tropikalne, owocowa słodycz. Amerykańskie chmiele zdecydowanie grają tutaj pierwsze skrzypce i to w najlepszym swoim wydaniu. W smaku wytrawnie, pojawia się żywiczność, solidna goryczka i równie mocna co w zapachu dawka amerykańskich chmieli. Całkiem sporo ciała.

3.7
balwanekfigo (214) - POLAND - JUL 15, 2017
W aromacie lemoniada, cytrusy, limonka. Dość słodko. W smaku intensywna goryczka i rozgrzewanie od alko przykrywają całkiem skutecznie cytrusy i owoce, przez co piwo trochę traci.

4.1
Wojo21 (340) - Pelplin, POLAND - JUN 24, 2017
Aromat intensywny, bardzo rześki, dużo chmielu, owoce tropikalne,cytrusy. Barwa bursztynowa, mętne, piana wysoka. W smaku wytrawne, owocowe z wysoką żywiczną goryczką, pojawia się też karmel. Bardzo dobre west coast, na hevelce smakowała lepiej ale i tak jest dobrze, bardzo.

3.7
KW92 (1626) - Warszawa (Warsaw), POLAND - JUN 21, 2017

Butelka z datą : 30.09.2017
AROMAT : Intensywny, chmielowy. Owocowo-cytrusowy (mango-marakuja, grejpfruty, pomarańcze). W tle słody (lekki karmel).
SMAK : Wytrawne. Chmielowe, cytrusowe. Taki sam posmak. Goryczka wysoka, zalegająca. Wysokie nasycenie. Bardzo dobrze ukryty alkohol.
WYGLĄD : Barwa bursztynowa, zmętnione. Piana wysoka, drobna, nieśmiało oblepia szkło.
OGÓLNIE : Tego się nie spodziewałem. Można śmiało powiedzieć, że obecnie jest to jedno z lepszych West Coast IPA dostępnych w Polsce. Teraz tylko to powtórzyć, a to już nie będzie takie proste...

3.8
Michcio (872) - Gdansk, POLAND - MAY 7, 2017
Barwa ciemnozłota, zamglone, piana biała, dość drobna i całkiem obfita, ładny lacing. W aromacie cytrusy, owoce tropikalne, żywice, las, intensywny. W smaku dość wytrawne, sporo się dzieje, głównie cytrusy w stylu grejpfrutu, owoce tropikalne - nieco mango, do tego żywice, iglaki i nafta od Mosaica. Goryczka średnia, przyjemna. Wysycenie w normie, ciało i pijalność w normie. Bardzo dobry West Coast, nie ma się do czego przyczepić. Na kolana nie rzuca, ale jest bardzo dobrze.

4.1
Arek (1186) - Zielona Góra & Wrocław, POLAND - APR 13, 2017
Bottle 0.5 l, 101, Wrocław, Poland.
Bursztynowo-pomarańczowe piwo o gęstej i puszystej pianie oraz przyjemnym, świeżym, owocowym, z kwotowo-ziołowymi nutami aromatem. W smaku gęste z mocną, słodową podbudową, owocowe, ziołowe i kwiatowe z wyrazista, chmielową goryczką na finiszu.

3
Leighton (21839) - London, Greater London, ENGLAND - APR 8, 2017
Keg at the Warsaw beer fest. Pours unclear orange with a frothy topping. The aroma has some lightly toasted malts, orange peel. Medium sweet flavour, a little grainy, with more rindy bitterness, light caramel. Medium to full bodied with fine carbonation. Finishes with a little resin, ripening citrus. Pretty basic stuff.

3.1
mR_fr0g (12916) - Hertfordshire, ENGLAND - APR 8, 2017
Keg at the Warsaw beer fest 2017. 08/04/2017. A hazed deep amber coloured pour with a lasting sticky beige head. Aroma is jammy fruits, marmalade, tangerine. Flavour is composed of sweet malts toffee, brown sugars, marmalade, tangerine,. Palate is sticky sweet, moderate carbonation.. Too sweet.

2.8
VsXsV (4522) - Stockholm, SWEDEN - APR 8, 2017
Draught at Warsaw Beer Festival. Hazy deep amber liquid with medium off-white head. Aroma of citrus, tangerine, caramel, toffee, grain and boost. Taste is light to medium sweet and medium to high bitter with notes of citrus, caramel, toffee and boost. Medium bodied with medium carbonation. Malty and old school. How is this a 95/95 beer? The Polish homers strike again.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4
Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5