overall
75
64
style
Raduga
Brewed at Browar Zodiak

Style: Stout
Warszawa, Poland

bottling
unknown

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 82   WEIGHTED AVG: 3.37/5   IBU: 37   EST. CALORIES: 180   ABV: 6%
COMMERCIAL DESCRIPTION
Cinnamon Oatmeal Stout, 15° Plato, MAGNUM + EAST KENT GOLDINGS...

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


 • Rate This
 • Statistics
 • Locate Sellers
2.8
Pudelek (498) - Gùrny Slùnsk / Oberschlesien, - OCT 10, 2015
Butelka 0,5. Czarne jak noc, niewielka karmelowa piana, słodkawy aromat karmelu i czekolady. W smaku mocno palone, kawa w tle, na języku czuć cynamon, choć początkowo wydaje się nieobecny. Szału nie ma.

3.1
wozap (1094) - Węgorzewo, POLAND - SEP 30, 2015
Czarne, piana brązowa, drobna, lekko zdobi szkło. Czekolada, nuta kawy, przyprawy. W smaku cynamon, paloność. Kwaskowaty kawowy finisz, wytrawny, pozostaje w ustach. Średnie nasycenie.

3.6
kurczako (140) - POLAND - SEP 23, 2015
Całkiem przyjemne piwo, oczywiście dla miłośników cynamonu. Dominuje on w aromacie i w smaku. W małych ilościach bardzo przyjemne.

3.1
Piwotok (60) - - SEP 19, 2015
Barwa: Czarna, lekkie brązowe przebłyski na ściankach. Piana: Niezbyt obfita, brązowa, średnio pęcherzykowa. Szybko opada i prawie nie pozostawia po sobie koronkowania. Zapach: Cynamon..... potem trochę czekolady i lekka kawa z mlekiem. W sumie jest przyjemnie, ale cynamon przykrył typowo stoutowe nuty. Smak: Niska goryczka, niskie nasycenie. Piwo jest dość pełne, ale w smaku przeważa cynamon. Ciekawe piwo, ale cynamon powinien zostać raczej na drugim planie. Zapraszam na Piwo Tok (bloger) na Facebooku (https://www.facebook.com/Piwo-Tok-85716569101 Piwo Tok na Youtube oraz piwotok.blogspot.com

2.9
TrueBeerHunter (7) - Warsaw, POLAND - SEP 12, 2015 does not count
fajny stout z mocnym posmakiem cynamonu. barwa ciemno brązowa do czarnej, nieprzejrzysta. Piana beżowa, drobno pęcherzykowa, umiarkowanej wielkości i podobnie trwała.

3.4
PiwnyMarek (1221) - Lomza, POLAND - SEP 7, 2015
Całkiem fajne piwo. W aromacie piernik, z wyglądu średnio, a w smaku cynamon bardziej wyraźny niż w aromacie i pod koniec denerwuje (aż szczypie w język).

2.6
tomekk1978 (1693) - Z±bki, POLAND - SEP 5, 2015
Aromat: mokry karton i miód, trochę jakby sherry, a zatem utlenienie, choć pozostało ponad miesiąc minimalnego terminu przydatności do spożycia (znowu nadmierny optymizm browaru). Nuty cynamonu również wyczuwalne, jednak typowo stoutowe prawie w ogóle. Może czekolada gorzka w tle.

Wygląd: barwa ciemno brązowa do czarnej, nieprzejrzysta. Piana beżowa, drobno pęcherzykowa, umiarkowanej wielkości i podobnie trwała.

Smak: słodycz, kwaskowość i ponownie utlenienie, choć i nad niewielką infekcją się zastanawiam, bowiem pojawiają się akcenty apteczne. W tle czekolada gorzka, paloność, ale całość nie do picia. Goryczka wyczuwalna, słodowo- ziołowa, delikatna i krótka. Średnia pełnia, niskie wysycenie i kwaskowo- miodowy finisz. Piwo ewidentnie nie sprostało wyznaczonemu terminowi przydatności do spożycia. 3/4 poszło do kanału.

3.5
Szopeen (683) - POLAND - SEP 3, 2015
Barwa ciemno brunatna. Bardzo słaba, szybko redukująca się piana. Słodki aromat cynamonu sprawia, że wytrawność tego piwa zaskakuje. Niska goryczka, aksamitna faktura.

3.7
JefVerstraete (3947) - Oosterzele, BELGIUM - AUG 29, 2015
Bottle from Gzesiek79. Many thanks! Dark brown colour, beige foam. Medium carbonation. Coffee and roasted malts, spicy notes of cinamon, not overpowering. Rather thin palate. Easy drinkable. Good!

3.9
Brodzislaw (545) - POLAND - AUG 28, 2015
Kolor niemal czarny, zmętniony (lekko). Piana beżowa z drobnych, głównie, pęcherzy opadła z czasem do minimalnej warstwy. Aromat czekoladowo-kawowy z dodatkiem cynamonu. Smak o dziwo wytrawny, choć cynamonowy dodatek plus płatki owsiane sugerowały bardziej słodki napój. A tu gorzka czekolada, kawa, miesza się bardziej „gorzkim” cynamonem pochodzącym z kory. Płatki owsiane nadają piwu pełni. Nie ma typowego dla stoutu ultra-palonego posmaku. Ale jednocześnie piwo jest wyraźnie wytrawne, czyli mało-słodkie. To ewidentna „robota” płatków i cynamonu, wygładzająca palone słody. Goryczka od przyprawy chmielowej jest raczej niska w kierunku średniej i stanowi uzupełnienie do słodów i dodatków. Potęguje je wysycenie pomiędzy średnim a wysokim.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page  1  2  3 4 5 6 7 8 9


A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5