To Øl Jule Mælk: Rhum Edition

overall
99
85
style
Brewed by To Øl
Style: Imperial Stout
Copenhagen N, Denmark
Serve in Snifter

bottled
available

on tap
unknown

Broad Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 25   MEAN: 3.97/5.0   WEIGHTED AVG: 3.83/5   SEASONAL: Winter   EST. CALORIES: 450   ABV: 15%
No commercial description

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


3.8
czlowiekmotyka (516) - Warsaw, POLAND - NOV 19, 2017
It smells bad (again) - same story as with Cognac edition. However, it is super sweet, body is ok and alcohol (for 15%) is not that vulgar. Much better than cognac version.

4.1
BrewGuide32 (161) - Szczecin, POLAND - NOV 18, 2017
Jule Mælk ma barwę całkowicie czarną, nieprzejrzystą, gdzieś od dołu łapie rubinowe prześwity. Piana drobna, beżowa, sporych rozmiarów, dawno nie widziałem tak pięknej piany przy tak mocnym piwie, na dodatek zostawia świetny lacing na szkle. Piana perfekcyjna. Aromat, tutaj pierwszy niuch i zaskoczenie bo jest bardzo owocowo, a mianowicie sporo wiśni, czereśni, nie brakuje także rumu, cukru kandyzowanego, lekka ziemistość, co najważniejsze nawet grama alkoholu w aromacie, w tle jakieś przyprawowe klimaty, w końcu browar nazywa to piwo X-mas milk stoutem. Smak, ooo tutaj jest bardzo słodko, słodycz, słodycz i jeszcze raz słodycz, ale w przyjemny sposób, piwo samo w sobie jest gęste, ulepkowate, skleja usta przy każdym łyku. Wyraźnie zaznacza się rum, cukier kandyzowany, owocowe klimaty w stronę wiśni, nie zbrakło miejsca, raczej w posmakach dla delikatnej kawy wraz z palonością, może i nawet można odnaleźć kapkę wanilii, gdzieniegdzie pojawia się ziemistość i jakieś przyprawy ciężkie do zidentyfikowania. Faktura piwa jak wcześniej wspomniałem, gęsta, wyklejająca, z odpowiednim wysyceniem, alkohol szlachetnie rozgrzewa od środka, nie jest z całą pewnością żaden ordynarny czy chamski. jak na 15% jest ukryty GENIALNIE, sam się człowiek zastanawia gdzie to zostało ukryte. Podsumowując jest to przepyszny imperialny milk stout z świetnie podkręcającymi go płatkami z beczki po rumie, faktycznie pijąc go można przywołać zbliżające się święta, trunek zdecydowanie degustacyjny do powolnego sączenia.

4.1
Finn (8149) - Tromsø, NORWAY - NOV 18, 2017
Flaske 375ml fra Vinmonopolet Tromsø - Langnes. Svart. Kjempehøyt brunt skum som daler ekstremt sakte. Pen lacing. Aroma av mørke plommer. Silkemyk munnfølelse. Smaken topp fylde. Innholdsrik. Sherry. Lakris. Mandler. Langvarig ettersmak.

3.6
rami_pl (4432) - Warszawa, POLAND - NOV 14, 2017
Rami Rami is drinking a Jule Maelk Rhum Edition by To Øl at garwolińska Znow przyprawowy w aromacie i w ogoledosc slaby, ale smak znow czad tylko tak wytrawniej, ziemisciej, bardziej waniliowo. Smaczny

Rami Rami: Czy on ma jakies ostre rzeczy? Papryczki cycus? Albo jest nieulozony? 3.7? na cieplo 3.6

3.9
tomekboniek (873) - Warsaw, POLAND - NOV 13, 2017
Butelka. Czarne, nieprzejrzyste. Mocno przypomina wersje cognac w aromacie. Rum, czekolada, cukier kandyzowany. Słodycz ogromna, rum. Delikatnie słabsza jak wersja cognac.

3.5
Drago7 (473) - Warsaw, POLAND - NOV 13, 2017
Z: tak jak u brata. Aromat bijaki, a nawet jeszcze bardziej. Jakaś łodygowe alko. W smaku slodycz, mleczko, cukrawowe. Słodko, jakoś bez kontry. Koniak mocno lepszy. Finisz

3.8
tomekk1978 (1445) - Z±bki, POLAND - NOV 13, 2017
Aromat wyraznie alkoholowy, nieco meczacy. Rum nie tak wyrazny jak w podobnych piwach. Barwa czarna nieprzejrzysta z niewielka brazowa piana. W smaku s?odycz, melasa, alkohol. Nieco przesadzony i meczacy. Po chwili tak?e kwaskowosc. Sza?u nie ma. Zwlaszcza po alkoholu na finiszu.

4
jandorris (835) - Warsaw, POLAND - NOV 13, 2017
W aromacie bardzo podobne do wersji Cognac. W smaku bardziej słodkie, bardziej rumowe. Jakby trochę więcej alko

3.8
heman (1200) - Tychy, POLAND - NOV 11, 2017
Barwa czarna, piana intensywna lekko przybrudzona. Aromat intensywny, rum, cukier trzcinowy, gorzka czekolada, melasa, palony cukier, suszone owoce, alkohol lekko wódczany. W smaku pełne i bardzo słodkie. Czekolada, umiarkowane nuty palone, melasa, cukier kandyzowany, mleczna słodycz. Finisz mocno alkoholowy, gryzący i rozgrzewający.

4
Klimaet (3020) - Aarhus N, DENMARK - NOV 11, 2017
Tap. Pours pitch black with a small brown head. Aromas of sweet rum, fudge, vanilla, dates, raisins, booze. Taste has milky sweet notes, burned wood, ash, sweet rum, spice, vanilla.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3
A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5