No Score 

Requires
more ratings

Brewed by Browar Trzy Korony
Style: Baltic Porter
Puławy, Poland

bottling
unknown

on tap
unknown

distribution
unknown

Add Distribution Data
RATINGS: 9   MEAN: 3.64/5.0   WEIGHTED AVG: 3.43/5   IBU: 18   EST. CALORIES: 240   ABV: 8%
No commercial description

A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Most RecentTicked By

3.5
irenecus (788) - - MAY 10, 2017
Na zdrowie, Salud, Kampai, Prost, Skaal, Zivjeli, Fenékig, На здоровь& Na zdravi

3.8
beton (717) - Tarnobrzeg, POLAND - FEB 17, 2017
Bardzo duże zaskoczenie. Piwo oprócz zbyt wysokiego wysycenie jest bardzo smaczne. Aromat ciemnych słodów spod znaku skórki ciemnego chleba, kawy, czekolady w tle. W smaku dobrze ułożone, alkohol niewyczuwalny. Pumpernikiel, kawa zbożowa. Ciut zbyt wodnisty.

4.4
Brodzislaw (499) - POLAND - AUG 26, 2016
Kolor pomiędzy ciemnym brunatnym a czarnym, nieprzenikniony. Piana beżowa obfita z początku, opadła do minimalnej warstwy, zostawiając obfity ślad na szkle. Aromat z butelki lekko alkoholowy – likierowo-wiśniowy. Stonowany ale przyjemny. W szkle dochodzą nuty ciemnych słodów – kawa i gorzka czekolada i dalej alkoholowość! Czuć też w tle nuty chmielowe, owocowe nawet! W smaku jest pół-wytrawne z wyraźnymi akcentami ciemnych i palonych słodów – kawa i gorzka czekolada, miesza się z karmelem. Po drugim łyku wyskakuje goryczka. Po ogrzaniu ponownie ujawnia się nawet coś na kształt nut torfowych! Całkiem spore jak na porter wysycenie w połączeniu z alkoholem podbija goryczkę i daje efekt lekkiego ściągania na podniebieniu oraz atakuje język podszczypywaniem. Piwo bardzo przyjemne, choć razi alkoholowość i (początkowo) niezbyt intensywny aromat. Chwali się ładna oprawa graficzna, etykieta, z podstawową informacją, zalakowany kapsel zachęcał do leżakowania napoju, com uczynił przez kilka miesięcy. Jak na lekki porter – dobry produkt, szkoda tylko, że z wadami.

3.8
karpik (1510) - Sosnowiec, POLAND - MAY 8, 2016
Chocolate, caramel, brown sugar in aroma. Pours almost black with tan head. Taste is medium sweet with chocolate and caramel followed by some coffee. Finish is medium to low bitter. Alcohol well hidden, full to medium body. Overall very good.

3.6
Swaroga (2224) - Warszawa, POLAND - APR 22, 2016
Dark brown with small to medium brown head. Aroma is molasses, dark chocolate, dried and smoked dark fruits, vanilla, cocoa and pralines. Mouth feel is pleasant, medium thick and the carbonation is delicate. Cloying sweet but balanced out with bitter chocolate like notes. Molasses and dark fruits sweetness is quite dominating. The finish is more on the roasted coffee or cocoa and earthy ash. Overall nice porter.

3.5
Dzoshu (300) - Warszawa, POLAND - MAR 13, 2016
Kolor: Czarny, nieprzejrzyste. Piana: Obfita, beżowa ale syczy, dziurawi się i dość szybko opada do warstewki na powierzchni. Zapach: Głównie gorzka czekolada. Poza tym zboże, lekkie suszone owoce i nutki ziemiste. Przyjemny. Smak: Cierpkawe, raczej wytrawne. Gorzka czekolada. Goryczka raczej niska, trawiasta. Retronosowo lekki dym, wędzoność. Wysycenie: Średnie, trochę za wysokie. Opakowanie: Znośna etykieta, dokładny skład, lakowany kapsel. Uwagi: Warka 01.08.16 Piwo dość jednowymiarowe w smaku i aromacie ale przez to sprawia wrażenie czystego profilowo. Pozytywne wrażenia jak na stosunkowo niski ekstrakt.

3.5
rami_pl (4797) - Warszawa, POLAND - FEB 28, 2016
UPDATED: FEB 23, 2017 butelka, warka do 1 sierpnia 2016. braz z miedzanymi przeblyskami, w szkle prawie czarne, niezla piana, ale szybko dosc znika. aromaty glownie ciemne owoce, czekolada, likier wisniowy... w tle tez pumpernikel, zbozowosc, karmel. w ustach slodki, z dosc wyraznym alkoholem, srednio wysycony, niewiele ciala. dobry, nawet bardzo dobry, choc nie wyprzedza niektorych (tanszych wszak) korpo-porterow. wydaje sie dobrym kandydatem do odstawienia do piwniczki - alkohol jest dosc ewidentny, nieco przeszkadzajacy.

Rami Rami is drinking a Fade To Black by Browar Trzy Korony JSJ Puławy at Konstruktorska Business CenterPity 3tyg po terminie. Ze zmian: pijawila sie kwaskowatosc, wieksza palonosc mam wrazenie, alko sie schowal... Ale swiezy chyba mi bardziej

Ocena potraktowana skryptem do przeliczania ocen (uzgodnienie UT/RB).

2.6
KW92 (1711) - Warszawa (Warsaw), POLAND - FEB 19, 2016
UPDATED: FEB 20, 2016
WYGLĄD: Barwa ciemnobrunatna, nieprzejrzyste. Piana drobna, średniej wysokości, oblepia szkło..
AROMAT: Średnio intensywny. Nuty prażono-palone. Zboża, karmel.
SMAK: Słodowe. Słodkie. Brakuje jakiejkolwiek kontry przez co piwo jest mdłe. Alkohol obecny, dość wyraźny, ale nie przeszkadza w degustacji.
OGÓLNIE: Skłamałbym, gdybym powiedział, że wypiłem to piwo bez przymuszania się.

4.1
rafael52 (1755) - Łódź, POLAND - FEB 13, 2016
Kolor: ciemnobrunatny, delikatnie zmętniony.
Piana: bardzo obfita, drobnopęcherzykowa, trwała, zdobi szkło.
Zapach: ciemne pieczywo, pumpernikiel, ciemne owoce, ciemne słody, kawa, trochę czekolady.
Smak: wyraźna pełnia, wszystko to co w aromacie, ciemne pieczywo, ciemne owoce, trochę kawy, goryczka w kierunku niskiej, delikatny alkohol.
Wysycenie: w kierunku wysokiego.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »A tick is a star rating
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5