overall
23
47
style
Brewed by Browar Zwierzyniec
Style: Pilsener
Zwierzyniec, Poland

bottling
unknown

on tap
available

Local Distribution

Add Distribution Data
RATINGS: 73   WEIGHTED AVG: 2.83/5   EST. CALORIES: 180   ABV: 6%
No commercial description

Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


2.3
alex_leit (3637) - Minsk, BELARUS - JUN 21, 2017
Bottle. golden color, white head Aroma: malt, a little toasted, sweet. Taste: malt, alcohol, a little bread, a little sweetness, a little hops.

3.3
Juks (439) - Tallinn, ESTONIA - JUN 13, 2017
330ml bottle. Pours clear dark golden colour, small white head stays. Malty aroma, pilsner. Taste is malty, sweeter side. Bitterish finish, crisp, dry. Light bodied, over average carbo. Average good pilsner.

1.7
Michael27 (1879) - Berlin, GERMANY - MAY 20, 2017
In der Kandelabria in Gdynia frisch vom Hahn. Erfrischend, aber eigentlich ansonsten nichtssagend.

3
saintbase (708) - Bydgoszcz, POLAND - MAY 19, 2017
Greetings from Bydgoszcz, Poland to all Beer Geeks and Hopheads around the world!

3
buczykij (110) - Limanowa, POLAND - MAY 14, 2017
Piwo złociste, klarowne. Piana dosyć obfita, drobno i średnio pęcherzykowa, średnio trwała. Aromat czysty ale słaby, delikatna nuta słodowa. W smaku dosyć wytrawne, nieco puste, bardzo subtelna słodowość. Goryczka obecna ale niska, średnie wysycenie, całkiem pijalne.

3.2
Cybuch (348) - Muszyna, POLAND - MAY 8, 2017
Aromat kwiatowy, trochę ziołowy, wyraźnie chmielowy, przyjemny. Barwa złota, idealnie klarowne, piana bardzo ładna, obfita, chociaż dosyć szybko się dziurawi.W smaku jest pełne, słodowe w pilzneńskim stylu, jest to kontrowaną przez przyjemną, ziołową goryczkę na niskim poziomie, ale fajnie zalegającą. Pils nie tylko z nazwy, bardzo fajne piwo. Stosunek ceny (1,99zł w Lidlu) do jakości jest świetny, eh, gdyby tylko tak smakowało takie Tyskie czy Żywiec..

2
panpiwo (9) - POLAND - MAY 8, 2017 does not count
Ma inny smak niż typowe koncerniaki, ale mi ten smak się nie podobał. Niby coś ta m się dzieje, ale z każdym łykiem smakuje coraz gorzej. Kupione w tanim markecie - może kupiłem odpad. Więcej nie wypiję.

2.7
Wojo21 (320) - Pelplin, POLAND - MAY 7, 2017
Barwa złota, klarowna, po przelaniu obfita piana która bardzo szybko znika. Aromat słaby, słodowy z nutką chmielową. W smaku wytrawne, słodowe, gdzieś tam chmiel też się pojawia w trawiastej postaci.

3
Simoonthph (95) - Czechowice-Dziedzice, POLAND - MAY 5, 2017
Piwo barwy szczerego złota, klarowne. Piana biała, zbudowana ze średnich oczek, znika szybko, zostawia szczątkowe ślady na szkle. Aromat słodowy z lekka podbudową typowo polskich chmieli, w tle pałęta się też jakaś trawiasta nuta. W smaku podobnie jak w aromacie z tym że wyczuwalne jest jeszcze prażone zboże. Goryczka wyczuwalna niska ale wyczuwalna. Wysycenie średnie w kierunku wysokiego. Powiem że całkiem niezłe piwo bez wad ale też bez jakiś fajerwerków, na pewno lepsze od żywców, czerwonych warek, tyskich i innych kasztelanów.

2.6
Jankesdz (29) - POLAND - MAY 2, 2017
Złote klarowne piwo niestety z nietrwałą pianą i bez lacingu. Aromaty znikome, lekko chmielowe. W smaku raczej wytrawne, chmielowe z trawiastą umiarkowaną goryczką. Lepsze niż koncernowe ale nie na tyle żebym sięgał ponownie, za mało się dzieje.


We Want To Hear From YouJoin us! RateBeer is made by beer enthusiasts for the craft beer community. Your basic membership is free and allows you to read all beer ratings. Click here to create your account... and give your opinion!

Join Us »Page    1  2 3 4 5 6 7 8
Tick this beer for your profile
 • Currently 0/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5