Originally posted by Borresteijn
Gisteren Brouwerij Vlieland toegevoegd, maar de kaart verwijst naar de Texelse Bierbrouwerij. https://www.ratebeer.com/brewers/brouwerij-vlieland/30707/ Wellicht kan 1 van de admins de postcode toevoegen? 8899 CC. Dat wil nog wel eens helpen.
Komt nog steeds uit op Texel..
|
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by Borresteijn
Gisteren Brouwerij Vlieland toegevoegd, maar de kaart verwijst naar de Texelse Bierbrouwerij. https://www.ratebeer.com/brewers/brouwerij-vlieland/30707/ Wellicht kan 1 van de admins de postcode toevoegen? 8899 CC. Dat wil nog wel eens helpen.
Komt nog steeds uit op Texel..
Ik kan alleen bij places een geocache override of iets dergelijks doen. Geen idee hoe dit aan te passen
|
Originally posted by caesar
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by Borresteijn
Gisteren Brouwerij Vlieland toegevoegd, maar de kaart verwijst naar de Texelse Bierbrouwerij. https://www.ratebeer.com/brewers/brouwerij-vlieland/30707/ Wellicht kan 1 van de admins de postcode toevoegen? 8899 CC. Dat wil nog wel eens helpen.
Komt nog steeds uit op Texel..
Ik kan alleen bij places een geocache override of iets dergelijks doen. Geen idee hoe dit aan te passen
In de search string in de map-link staat brouwerij vlieland genoemd. Aangezien die fysiek gezien (nog) niet bestaat geeft ie wellicht daarom een fout.
|
|
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by caesar
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by Borresteijn
Gisteren Brouwerij Vlieland toegevoegd, maar de kaart verwijst naar de Texelse Bierbrouwerij. https://www.ratebeer.com/brewers/brouwerij-vlieland/30707/ Wellicht kan 1 van de admins de postcode toevoegen? 8899 CC. Dat wil nog wel eens helpen.
Komt nog steeds uit op Texel..
Ik kan alleen bij places een geocache override of iets dergelijks doen. Geen idee hoe dit aan te passen
In de search string in de map-link staat brouwerij vlieland genoemd. Aangezien die fysiek gezien (nog) niet bestaat geeft ie wellicht daarom een fout.
Klopt. Als ik de naam verander naar "Vlieland", dan geeft ie perfect de locatie weer. Wat zou je suggestie zijn om dit het beste aan te pakken?
|
Originally posted by caesar
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by caesar
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by Borresteijn
Gisteren Brouwerij Vlieland toegevoegd, maar de kaart verwijst naar de Texelse Bierbrouwerij. https://www.ratebeer.com/brewers/brouwerij-vlieland/30707/ Wellicht kan 1 van de admins de postcode toevoegen? 8899 CC. Dat wil nog wel eens helpen.
Komt nog steeds uit op Texel..
Ik kan alleen bij places een geocache override of iets dergelijks doen. Geen idee hoe dit aan te passen
In de search string in de map-link staat brouwerij vlieland genoemd. Aangezien die fysiek gezien (nog) niet bestaat geeft ie wellicht daarom een fout.
Klopt. Als ik de naam verander naar "Vlieland", dan geeft ie perfect de locatie weer. Wat zou je suggestie zijn om dit het beste aan te pakken?
Ha. You’re the admin ;-)
Geen idee. Heeft vast te maken met hoe RB de plaatsen wil weergeven, zal wel een scriptje oid zijn.
|
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by caesar
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by caesar
Originally posted by Borresteijn
Originally posted by Borresteijn
Gisteren Brouwerij Vlieland toegevoegd, maar de kaart verwijst naar de Texelse Bierbrouwerij. https://www.ratebeer.com/brewers/brouwerij-vlieland/30707/ Wellicht kan 1 van de admins de postcode toevoegen? 8899 CC. Dat wil nog wel eens helpen.
Komt nog steeds uit op Texel..
Ik kan alleen bij places een geocache override of iets dergelijks doen. Geen idee hoe dit aan te passen
In de search string in de map-link staat brouwerij vlieland genoemd. Aangezien die fysiek gezien (nog) niet bestaat geeft ie wellicht daarom een fout.
Klopt. Als ik de naam verander naar "Vlieland", dan geeft ie perfect de locatie weer. Wat zou je suggestie zijn om dit het beste aan te pakken?
Ha. You’re the admin ;-)
Geen idee. Heeft vast te maken met hoe RB de plaatsen wil weergeven, zal wel een scriptje oid zijn.
Ik heb geen verstand van IT. Ik wist niet eens van die search string van de map-link (ik weet niet eens wat hier staat :P), totdat jij er op wees. :-)
|
en als je dit er neerzet ? Fortweg 5a, 8899 CC Oost-Vlieland, Netherlands als het goed is heb ik de entry in google maps aangepast ..
|
|
Originally posted by ShivanDragon
en als je dit er neerzet ? Fortweg 5a, 8899 CC Oost-Vlieland, Netherlands als het goed is heb ik de entry in google maps aangepast ..
Waar moet ik dat neerzetten? Ik kan die map-link niet aanpassen. Ik had simpelweg de brouwerijnaam aangepast. Maar om de brouwerij nu "Vlieland" te noemen alleen maar om de map goed te zetten, vind ik wat ver gaan :-)
|
Hmm het komt omdat er op dat adres een ander bedrijf zit. Lab Friesland. Er zal tzt een map update komen. Volgens mij staat alles nu goed.
|
Originally posted by ShivanDragon
Hmm het komt omdat er op dat adres een ander bedrijf zit. Lab Friesland. Er zal tzt een map update komen. Volgens mij staat alles nu goed.
Hoera!
|